Home Materiały i Technologie 60 SEKUND I CHWYTA
60 SEKUND I CHWYTA
0

60 SEKUND I CHWYTA

0
0

Nowy TYTAN Professional 60 SEKUND to pierwszy tak błyskawiczny pianoklej na rynku profesjonalnej chemii budowlanej.  Zastosowana w nim nowoczesna technologia TYTACK  gwarantuje chwyt początkowy już po minucie od aplikacji oraz niską postekspansję, która zapewnia stabilność klejonych elementów i zapo­biega ich odkształcaniu.

TYTAN Professional 60 SEKUND to uniwersalny, jednokomponentowy klej poliuretanowy, przeznaczony do klejenia płyt gipsowo-kartonowych i OSB do ścian i podłóg, klejenia styropianu EPS i XPS oraz wełny mineralnej, murowania ścianek działowych i obudów z bloczków ceramicznych, silikatowych gazobetonowych, przyklejania kasetonów, listew przypodłogowych, parapetów, schodów itp. Klej jest bardzo wygodny i łatwy w nakładaniu, a więc montaż z jego użyciem jest dużo prostszy i szybszy.

Dla mnie największym atutem nowego pianokleju 60 SEKUND jest jego konsystencja. Zaraz po aplikacji nie zanika, szybko wiąże i nabiera ‘mocy’. Świetnie, bo po chwili można przyklejać materiał do podłoża, a i tak mamy czas na korektę. – stwierdza Marcin Marchewka, właściciel firmy LANGER OKNA, który na produktach marki TYTAN pracuje od kilkunastu lat.

Polecam dla montażystów stolarki, głównie  do przyklejania ciepłych parapetów i innych materiałów ze styropianu i styroduru, wyklejania taśm okiennych do muru, wykonywania podmurowań, wypełnień między łączonymi profilami itp. Rzeczywiście to bardzo szybki i skuteczny klej, bo  po kilku minutach sklejonych materiałów praktycznie nie dało  się oderwać. Żeby nie było – próbowało nas kilku! – śmieje się Marcin Marchewka.

Stosowanie tego pianokleju znacznie przyspiesza wykonanie wszelkich prac remontowo-budowlanych. TYTAN Professional osiąga chwyt początkowy już po 60 sekundach, a pełne utwardzenie po 24 h. Szybki pianoklej uniwersalny 60 SEKUND wykazuje doskonałą przyczepność do typowych materiałów konstrukcyjnych, takich jak: mury z cegły, pustaki, bloczki silikatowe, płyty G-K, płyty OSB, beton, tynki, a także drewno, metale, styropian, twarde PVC i sztywne piany PUR.

DLACZEGO STOSOWAĆ PIANOKLEJ 60 SEKUND?

błyskawiczny chwyt początkowy – już po 60 sekundach

niski przyrost – stabilność klejonych elementów

duża siła klejenia do betonu – 500 kg / dm²

kotwienie mechaniczne po 2 godzinach

wysoka wydajność – 40 m.b.

DO CZEGO STOSOWAĆ 60 SEKUND?

klejenie płyt gipsowo – kartonowych i płyt OSB

murowanie ścianek działowych i obudów z bloczków silikatowych, gazobetonowych, pustaków ceramicznych

klejenie płyt styropianowych, XPS

montaż parapetów okiennych i schodów

klejenie elementów dekoracyjnych, kasetonów, listew podłogowych

Nasz nowy pianoklej TYTAN Professional 60 SEKUND jest przede wszystkim wyjątko­wo szybki. Dzięki zastosowa­niu nowoczesnej technologii TYTACK chwyt początkowy uzyskujemy już po minucie od aplikacji. Jak działa ta in­nowacyjna formuła? Trzeba nałożyć klej na powierzch­nię klejoną, odczekać 60 sekund, przykleić do dru­giej powierzchni i gotowe. Technologia TYTACK powo­duje też, że pianoklej nie przyrasta, tzn. że nie wy­brzusza i nie deformuje przyklejanych elementów, a więc jest bardzo wygodny i bezpieczny w użyciu–  podkreśla Łukasz Maślanka, Kierownik Kategorii w firmie SELENA, producenta marki TYTAN Professional.

Więcej informacji o produktach na stronie: www.60sekund.tytan.pl

60-tka_1200x264_builder


 

Grupa Selena to globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce. Selena oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych – główne marki to TYTAN, ARTELIT oraz hiszpańska QUILOSA. Selena jest jednym z trzech największych światowych producentów piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. Grupa w swojej ofercie posiada piany, uszczelniacze, kleje, produkty do hydroizolacji, systemy ociepleń, zamocowania oraz produkty komplementarne.

W skład Grupy wchodzi 30 spółek w 17 krajach na całym świecie. Zakłady produkcyjne Seleny są zlokalizowane w Polsce, Brazylii, Korei Południowej, Chinach, Rumunii, Turcji oraz w Hiszpanii. Globalne doświadczenia zdobywane na wielu różnych rynkach pozwalają Grupie Selena szybko się rozwijać. Dzięki nim Selena staje się firmą innowacyjną i kreuje nowe rozwiązania dostosowane do potrzeb użytkowników realizując tym samym nową misję Grupy „Razem budujemy sprawniej i lepiej – Together we deliver better building performance”.

Grupa Selena była wielokrotnie nagradzana w najbardziej prestiżowych rankingach. Spółka została wyróżniona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego w ramach konkursu Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii „Trwały Sukces” oraz otrzymała m.in. tytuł Teraz Polska w kategorii „Inwestycja Zagraniczna”. Najwyższa jakość produktów Grupy Selena oraz ich nowoczesność cieszą się uznaniem partnerów i klientów firmy, o czym mogą świadczyć liczne nagrody, jakimi spółka jest honorowana.

Od kwietnia 2008 akcje spółki holdingowej Grupy – Selena FM SA – notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji o spółce na www.selena.pl

open