Home Firmy POLBRUK SPONSOREM TURNIEJU SIATKARSKIEGO CITY VOLLEY CUP
POLBRUK SPONSOREM TURNIEJU SIATKARSKIEGO CITY VOLLEY CUP
0

POLBRUK SPONSOREM TURNIEJU SIATKARSKIEGO CITY VOLLEY CUP

0
0

Firma Polbruk, wiodący producent kostki betonowej i elementów drogowych, została sponsorem międzynarodowych rozgrywek City Volley Cup. Turniej z udziałem drużyn z Polski, Czech i Anglii zostanie rozegrany w warszawskiej hali OSiR przy ul. Siennickiej 40. Start już w piątek 9 września! Wstęp na rozgrywki dla kibiców jest bezpłatny.

Wierni fani siatkówki powinni kojarzyć firmę Polbruk nie tylko z kostką brukową. Wiodący producent elementów nawierzchniowych od lat wspiera imprezy i drużyny sportowe, szczególnie te związane z siatkówką. W tym roku firma znalazła się w gronie sponsorów turnieju Grand Slam Olsztyn 2016 – prestiżowych rozgrywek piłki plażowej, a teraz City Volley Cup. Polbruk jest także jednym ze sponsorów ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i XI Memoriału Zdzisława Ambroziaka.

W turnieju City Volley Cup naprzeciwko siebie staną zespoły takie jak: Legia Warszawa (Polska), Lesan Halinów (Polska), IBB Polonia Londyn (Anglia) i FK Ostrava (Czechy). Gwizdek inaugurujący turniej zabrzmi już w piątek 9 września o 17.45. Na tę godzinę bowiem zaplanowano mecz IBB Polonia Londyn – FK Ostrava. Wszystkie spotkania rozegrane zostaną w warszawskiej hali OSiR przy ul. Siennickiej 40.

Rozgrywki to wspaniała okazja, dla fanów siatkówki, którzy nie mogą już doczekać się ligowych zmagań. Podczas zawodów będzie można zobaczyć zawodników z innych krajów, drużyny reprezentujące bardzo różne style gry oraz zaciętą, emocjonującą walkę.

Terminarz turnieju City Volley Cup

Piątek, 9 września:

  1. 17:45, IBB Polonia Londyn – FK Ostrava
  2. 20:00, Legia Warszawa – Lesan Halinów

Sobota, 10 września:

  1. 16:45, FK Ostrava – Lesan Halinów
  2. 19:00, Legia Warszawa – IBB Polonia Londyn

Niedziela, 11 września:

  1. 9:45, IBB Polonia Londyn – Lesan Halinów
  2. 12:00, Legia Warszawa – FK Ostrava

Organizatorem turnieju jest drużyna siatkarska Legia Warszawa. Firma Polbruk jest srebrnym sponsorem. Zachęcamy do zapraszania znajomych i uczestnictwa w turnieju wraz z rodziną i przyjaciółmi. To będzie prawdziwe święto siatkówki!

Kolejne zmagania siatkarskie, które wspiera Polbruk, już 23 września podczas XI Memoriału Zdzisława Ambroziaka. Turniej tradycyjnie odbędzie się na warszawskim Ursynowie.

www.polbruk.pl

polbruk_volleyball_cup_mini2

open