Home Firmy SELENA SA PO RAZ KOLEJNY Z CERTYFIKATEM WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ
SELENA SA PO RAZ KOLEJNY Z CERTYFIKATEM WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ
0

SELENA SA PO RAZ KOLEJNY Z CERTYFIKATEM WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ

0
0

Producent chemii budowlanej – SELENA SA została po raz kolejny wyróżniona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej nadawanym przez Międzynarodową Wywiadownię Gospodarczą D&B Polska. Tytuł CWB 2015 to potwierdzenie stabilnej sytuacji firmy i jednocześnie rekomendacja dla potencjalnych partnerów biznesowych. 

Upowszechnienie prawidłowych wzorców funkcjonowania firm za pośrednictwem nadania im Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej – to główny cel i misja Międzynarodowej Wywiadowni Gospodarczej Bisnode D&B Polska, lidera w dostarczaniu danych i analiz, który już od kilkudziesięciu lat prężnie działa na rynku i daje gwarancję atrakcyjności biznesowej weryfikowanych przedsiębiorstw. Tym prestiżowym wyróżnieniem Zaufanego Partnera, honorowanym na całym świecie,  może pochwalić się zaledwie 1% firm w Polsce. Znakomitą kondycją finansową i wzorcową moralnością płatniczą i w tym roku może pochwalić się po raz kolejny lider chemii budowlanej – SELENA SA.

Ocena wiarygodności i stabilności firmy, dokonywana jest przez wysokiej klasy analityków wywiadowni Bisnode, na podstawie:

  • analizy moralności płatniczej według programu International Payment Monitor
  • analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych
  • największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, nie jest oczywiście jedynym wyróżnieniem przyznanym SELENIE SA w roku 2016. Uznanie dla tego producenta chemii budowlanej potwierdzają w bieżącym roku, m.in. przyznany po raz czwarty tytuł Budowlana Firma Roku oraz Osobowość Branży dla Prezesa Zarządu SELENY SA, Andrzeja Ulfiga, wyróżnienie Najlepszy Pracodawca 2016 czy Lider Chemii Budowlanej 2016. Pod koniec września spółka została również Partnerem Strategicznym na Konferencji Naukowej – ‘Nauka, Biznes, Budownictwo’ zorganizowanej przez Miesięcznik Builder oraz Radę Naukową, Programową i Recenzentów krajowych i Zagranicznych.


Informacje dodatkowe:
Grupa Selena to globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce. Selena oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych – główne marki to TYTAN, ARTELIT oraz hiszpańska QUILOSA. Selena jest jednym z trzech największych światowych producentów piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. Grupa w swojej ofercie posiada piany, uszczelniacze, kleje, produkty do hydroizolacji, systemy ociepleń, zamocowania oraz produkty komplementarne.

W skład Grupy wchodzi 30 spółek w 17 krajach na całym świecie. Zakłady produkcyjne Seleny są zlokalizowane w Polsce, Brazylii, Korei Południowej, Chinach, Rumunii, Turcji oraz w Hiszpanii. Globalne doświadczenia zdobywane na wielu różnych rynkach pozwalają Grupie Selena szybko się rozwijać. Dzięki nim Selena staje się firmą innowacyjną i kreuje nowe rozwiązania dostosowane do potrzeb użytkowników realizując tym samym nową misję Grupy „Razem budujemy sprawniej i lepiej – Together we deliver better building performance”.

Grupa Selena była wielokrotnie nagradzana w najbardziej prestiżowych rankingach. Spółka została wyróżniona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego w ramach konkursu Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii „Trwały Sukces” oraz otrzymała m.in. tytuł Teraz Polska w kategorii „Inwestycja Zagraniczna”. Najwyższa jakość produktów Grupy Selena oraz ich nowoczesność cieszą się uznaniem partnerów i klientów firmy, o czym mogą świadczyć liczne nagrody, jakimi spółka jest honorowana.

Od kwietnia 2008 akcje spółki holdingowej Grupy – Selena FM SA – notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji o spółce na www.selena.pl

open