Home Biznes i Ludzie QUICK PARK MYSŁOWICE UROCZYŚCIE OTWARTY!
QUICK PARK MYSŁOWICE UROCZYŚCIE OTWARTY!
0

QUICK PARK MYSŁOWICE UROCZYŚCIE OTWARTY!

0
0

Z udziałem Prezydenta Mysłowic Edwarda Lasoka, ambasadorki sieci Quick Park, aktorki Katarzyny Zielińskiej oraz przedstawiciela dewelopera i zarządcy obiektu Prezesa Zarządu Real2B Development Jarosława Fijałkowskiego zostało uroczyście otwarte pierwsze w Mysłowicach nowoczesne centrum handlowe z wielosalowym kinem.

Quick Park to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach o powierzchni najmu 13 160  metrów kwadratowych (wynajęte zostało ponad 90% powierzchni). W obiekcie znajduje się 45 sklepów, punktów usługowych, gastronomicznych oraz pierwsze w mieście wielosalowe kino – OH Kino. Centrum handlowe oferuje również bezpłatny parking na 400 samochodów i zapewni kompleksową ofertę handlowo-usługowo-rozrywkową – poprzez połączenie galerii handlowej, parku handlowego, jedynej w mieście restauracji McDonald’s oraz zlokalizowanej w pobliżu stacji benzynowej ORLEN.

–  „Z dumą po 12 miesiącach od rozpoczęcia prac budowlanych mogę otworzyć nasz flagowy obiekt, jakim jest Quick Park w Mysłowicach. Chciałbym także podziękować władzom miasta, a szczególnie Prezydentowi Edwardowi Lasokowi, za stworzenie w mieście atmosfery przychylnej inwestorom. A mysłowiczan oraz mieszkańców okolicznych miejscowości od dziś zapraszam na pierwsze zakupy.”  – mówi Jarosław Fijałkowski, prezes grupy Real2B.

„Cieszę się, że Mysłowice zyskały tak piękną inwestycję, w miejscu które wcześniej było zaniedbanym terenem poprzemysłowym. Dzięki Quick Parkowi z kinem i restauracją McDonald’s przywracamy tę część miasta jego mieszkańcom. Szczególnie cieszę się z tego, że w Quick Parku Urząd Miasta Mysłowice będzie miał swoją filię, a mieszkańcy będą mogli wygodnie załatwić większość spraw urzędowych.” – powiedział Edward Lasok Prezydent Mysłowic.

Uroczyste otwarcie poprowadzili – dziennikarz sportowy Bartosz Ignacik oraz aktorka, ambasadorka sieci Quick Parków Katarzyna Zielińska. Jest to pierwszy przypadek, gdy aktor lub aktorka zostaje ambasadorem, nie pojedynczego obiektu, ale całej sieci centrów handlowych.

– „Zdecydowałam się na podjęcie współpracy z siecią Quick Park ponieważ bardzo odpowiada mi jej charakter. Myślę, że są to wymarzone centra handlowe dla rodzin z codziennymi potrzebami, gdzie liczy się przede wszystkim oferta, lokalizacja miejsca na zakupy oraz wygoda. Zapewniam, że Quick Park wszystkie te elementy spełnia.” – mówi Katarzyna Zielińska. 

ATRAKCJE NA OTWARCIE
Przez pierwsze 5 dni od otwarcia Quick Parku dla klientów i gości została zorganizowana Wielka Loteria na Start! z 5000 nagród do wygrania. Wśród nagród jest 1 500 biletów do OH Kina, 2 000 zestawów McDonald’s, 1 000 kart o wartości 50 zł na zakupy w supermarkecie Piotr i Paweł oraz 500 kart Grycan o wartości 25 zł. Każdego dnia rozdawanych będzie 1000 nagród! Wystarczy tylko przyjść do Quick Parku i sprawdzić wygraną.

Wartość inwestycji Quick Park Mysłowice wyniosła ponad 100 mln złotych.

Lokalizacja
Inwestycja powstanie u zbiegu głównych arterii komunikacyjnych ul. Katowickiej, która jest częścią krajowej drogi numer 79 łączącej Katowice z Krakowem i ul. Obrzeżnej Północnej, która służy jako obwodnica miasta. Bezpośrednio przy Quick Parku planowane jest przedłużenie trasy szybkiego ruchu – DTŚ.

W sąsiedztwie Quick Park znajdują się największe dzielnice Mysłowic – Śródmieście, Stare Miasto i Bończyk – zamieszkiwane przez kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców.

Wynajem
Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Projektant
Za koncepcję architektoniczną odpowiada Vide Studio z Krakowa.

Inwestor
Deweloperem obiektu jest  Real2B Development Sp. z o. o., która wraz z inwestorami, którymi są fundusz Retail Parks Fund  FIZAN oraz Retail Development Management Sp. z o. o., realizuje sieć kilkudziesięciu retail parków i centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Obiekty te powstają w mniejszych miejscowościach, poniżej 100 tys. mieszkańców.  Cechą charakterystyczną lokalizacji obiektów jest usytuowanie bezpośrednio przy głównej arterii komunikacyjnej i przy największych osiedlach mieszkaniowych. Obecnie w przygotowaniach i realizacji są obiekty m. in.: w Mysłowicach, Strzegomiu, Sulechowie, Olkuszu, Pułtusku, Kępnie, Turku, Oławie i Konstancinie-Jeziornie.

qp_myslowice_otwarcie

open