Home News 26. TARGI BUDOWLANE BUD-GRYF
26. TARGI BUDOWLANE BUD-GRYF
0

26. TARGI BUDOWLANE BUD-GRYF

0
0

Zbliża się 26. edycja jedynych na Pomorzu Zachodnim targów branż budowlanej i energetycznej Bud-Gryf 2017. Nowy organizator wydarzenia – Żegluga Szczecińska Sp. z o.o. – przygotował dla odwiedzających i wystawców mnóstwo atrakcji.

Organizowany od wielu lat Bud-Gryf na stałe wpisał się w kalendarz szczecińskich imprez o charakterze targowym. Dlatego też Żegluga Szczecińska, spółka miejska zajmującą się m.in. organizacją imprez, chętnie podjęła decyzję o kontynuacji znanej i docenianej przez gości i wystawców formy w niezmienionym miejscu. Tym samym tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w hali MTS przy ul. Struga 6-8 w dniach od 31 marca do 2 kwietnia. Już dzisiaj serdecznie zachęcamy do uczestnictwa zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych!

Celem Targów Budowlanych Bud-Gryf jest umiejętne i interesujące zaprezentowanie nowych technologii, materiałów budowlanych, maszyn, narzędzi i innowacyjnych rozwiązań energetycznych. Umożliwiają to licznie zgromadzeni wystawcy prezentujący szeroki wachlarz produktów i usług, których wspólnym mianownikiem zawsze są branże budowlana i energetyczna. Tym samym targi są znakomitą okazją do zapoznania się z nowinkami, które z powodzeniem zastosować można zarówno przy remoncie mieszkania, budowie domu, jak większych inwestycjach komercyjnych. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Oferta około 150 wystawców gromadzi w hali wystawienniczej rokrocznie nawet 8000 zwiedzających! Mamy nadzieję, że w roku bieżącym nie będzie inaczej. Tym bardziej, że jedyne w naszym regionie targi budowlane i energetyczne są świetną okazją do promocji firm, zwiększenia efektywności sprzedaży, budowania relacji z potencjalnymi klientami i partnerami ze świata biznesu. Już dziś wiemy o obecności firm prezentujących m.in. nowoczesne techniki grzewcze, materiały budowlane, budownictwo energooszczędne, pokrycia dachowe, stolarkę otworową, chemię budowlaną, wyroby z kamienia, ogrodzenia, kominki, instalacje solarne i wiele, wiele innych…

Program targów to jednak dużo więcej niż tylko prezentacje wystawców w skrzętnie przygotowanym labiryncie stoisk. To także konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Strefa Majsterkowicza, Przestrzeń Architekta przygotowana we współpracy z Zachodniopomorską Okręgową Izbą Architektów RP oraz konkurs „Wyróżniony wyrób“. Nie zabraknie także pokazów sprzętu, szkoleń branżowych skierowanych do profesjonalistów i możliwości uzyskania porad ekspertów.

Patronatami 26. edycję Targów Bud-Gryf objęli Prezydent Miasta Szczecin, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oraz Wydział Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Więcej informacji na stronie internetowej www.bud-gryf.pl

open