Home Materiały i Technologie NOWA STRONA O KERAMZYCIE LECA®
NOWA STRONA O KERAMZYCIE LECA®
0

NOWA STRONA O KERAMZYCIE LECA®

0
0

Nowo uruchomiony serwis www.leca.pl stanowi bogate źródło wiedzy o Leca® KERAMZYCIE. Znajdują się w nim informacje na temat właściwości tego lekkiego kruszywa ceramicznego oraz szerokiego zakresu jego zastosowania. Adresowany jest do projektantów, wykonawców, a także inwestorów. 

Leca® KERAMZYT to materiał uniwersalny. Wykorzystywany jest w budownictwie (np. jako izolacja podłóg na gruncie, stropów, dachów zielonych), w geotechnice, rolnictwie i ogrodnictwie, ochronie środowiska. Na bazie tego kruszywa powstają betony lekkie i zaprawy ciepłochronne. Produkowane są z niego również bloczki, pustaki oraz inne elementy do budowy domów.

Strona www.leca.pl zawiera obszerną wiedzę na temat keramzytu – od ściśle technicznej po bardziej ogólną. Zamieszczono tu informacje użyteczne na każdym etapie budowy, zarówno podczas wznoszenia nowych obiektów, jak i remontowania starych domów czy kamienic.

Dla projektantów przeznaczony jest specjalny dział, w którym zgromadzono narzędzia pomocne w pracach projektowych, w tym gotowe rozwiązania budowlane, rysunki techniczne (w formatach PDF i DWG), użyteczne kalkulatory.

Wykonawcy znajdą w serwisie instrukcje „krok po kroku” dotyczące wykonywania prac, uwagi i porady eksperta, filmy instruktażowe, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Z myślą o inwestorach przygotowano liczne przykłady zrealizowanych obiektów, sekcję z artykułami przybliżającymi technologię keramzytu, a także bezpłatnie udostępniono broszury i foldery.

Strona jest łatwa w obsłudze, intuicyjna, nowoczesna. Można ją wyświetlać na urządzeniach mobilnych.
Odwiedź www.leca.pl i przekonaj się sam!

open