Home Builder Awards ZBIGNIEW GOŚCICKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2016
ZBIGNIEW GOŚCICKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2016
0

ZBIGNIEW GOŚCICKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2016

0
0

Zbigniew Gościcki – Prezes Zarządu Unidevelopment S.A., członek Zarządu Oddziału Warszawskiego Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Od blisko 20 lat sprawuje kierownicze funkcje w spółkach deweloperskich. Wcześniej związany był m.in. Echo Investments S.A i Dom Development S.A. Od 2010 roku jako Prezes Zarządu systematycznie rozwija Unidevelopment S.A. Stworzył tu prężnie działający zespół, który z powodzeniem realizuje kolejne inwestycje i osiąga dobre wyniki sprzedaży. Dzięki wysokiej jakości zrealizowanych projektów i bardzo dobrym standardom obsługi klienta spółka zarządzana przez Prezesa Gościckiego cieszy się dużym zaufaniem na rynku. Obecnie Unidevelopment S.A. posiada już ugruntowaną pozycję w Warszawie i w Poznaniu. W 2016 roku firma sprzedała ponad pół tysiąca mieszkań, osiągając tym samym najlepszy wynik w swojej dotychczasowej historii.

Zbigniew Gościcki jest absolwentem Wydziału Budownictwa Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej, gdzie z doskonałym wynikiem obronił pracę „Organizacja firmy developerskiej ze szczególnym uwzględnieniem procesu projektowania i budowy inwestycji”. W 2012 roku ukończył w ramach programu rozwoju kompetencji zarządczych i przywódczych szkolenie z zakresu „Efektywność Własna” prowadzone przez firmę Leadership Management International (LMI).

W 2014 roku ukończył z wyróżnieniem Studium Podyplomowe Akademii Psychologii Przywództwa pod nadzorem programowym Jacka Santorskiego. Studium jest prowadzone wspólnie przez Grupę Firm Doradczych Values i Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Jego misją jest szkolenie najwyższej klasy specjalistów w zakresie zarządzania relacjami w biznesie.

open