Home PATRONATY PERFEKCYJNE 15 TARGI GRUPY PSB
PERFEKCYJNE 15 TARGI GRUPY PSB
0

PERFEKCYJNE 15 TARGI GRUPY PSB

0
0

Jubileuszowe, 15 Targi Grupy PSB odbyły się 8-9.03.2017 w Kielcach. Jest to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich Partnerów Grupy PSB.

W ciągu dwóch dni targowych zawarto prawie 15 tys. kontraktów (wzrost o 8%) o łącznej wartości 368 mln zł. To rekordowe wyniki – są wyższe 15% w stosunku do rezultatów ubiegłego roku. Jest to bardzo dobry prognostyk dla rozpoczynającego się sezonu budowlanego.

W Targach uczestniczyło ponad 5000 osób. Kontrakty zawierało 368 partnerów Grupy (składów budowlanych, placówek PSB-Profi oraz sklepów PSB-Mrówka) u 360 wystawców – dostawców PSB.

Udziałowcy i partnerzy PSB są zgodni – marcowe targi w Kielcach są swego rodzaju „Barometrem Budowlanej Wiosny”. Zawarte kontrakty i zapisane w nich warunki pozwalają z dużą dozą sprawdzalności prognozować sytuację na rynku materiałów budowlanych w tegorocznym sezonie budowlanym. Stąd mamy nadzieję, że optymistyczne wyniki 15 Tragów Grupy PSB oraz wzrost pozwoleń (o ponad 12% w 2016 r.) i rozpoczętych budów (wzrost o 6%) w kategorii mieszkań w budownictwie indywidulanym, przełożą się na wzrost sprzedaży w branży budowlanej.

Optymizm potwierdzają przychody Centrali PSB, ze sprzedaży materiałów budowlanych, do sieci PSB. Po dwóch miesiącach 2017 roku są wyższe o ponad 14% od analogicznego okresu roku poprzedniego.

W środę, 8 marca na największym bankiecie naszej branży, bawiło się ponad 3500 osób. A wieczór uświetnił fantastyczny wystąp zespołu Perfect.

Mirosław Lubarski
członek zarządu
dyrektor marketingu
Grupa PSB S.A.

open