Home Builder Awards ANDRZEJ KIELAR – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2016
ANDRZEJ KIELAR – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2016
0

ANDRZEJ KIELAR – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2016

0
0

Gdy ponad 20 lat temu zaczynał pracę jako przedstawiciel handlowy, rynek budowlany wyglądał inaczej. W trakcie tych lat pracy w ROCKWOOL Polska piął się po szczeblach kariery by w 2003 roku zostać Dyrektorem Zarządzającym.

Dziś zarządza jedną z najlepiej funkcjonujących spółek w Grupie ROCKWOOL, koordynując działania nie tylko w Polsce, ale również w Krajach Bałtyckich, w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech oraz na Ukrainie i w Mołdawii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w strukturach firmy sprawnie kreuje i realizuje strategię ROCKWOOL, dostosowując ją do wymagań rynków regionalnych.

Pod przewodnictwem Andrzeja Kielara, ROCKWOOL Polska zainwestował ponad 1.300 milionów złotych w rozwój fabryk. W roku 2016 zakończona została największa dotychczasowa inwestycja ROCKWOOL Polska w najnowocześniejszą linię do produkcji wełny skalnej, warta 330 mln zł. Dzięki wizji i konsekwencji w działaniu Andrzeja Kielara, ROCKWOOL Polska jest nie tylko liderem w branży budowlanej, ale także kreuje i wyznacza przyszłe trendy w budownictwie. Firma jest pionierem na rynku, dzięki otwartości, dialogowi z Klientami, innowacyjności i ciągłemu dążeniu do rozwoju i samodoskonalenia.  A to wszystko z pasji, zaangażowania przy jednoczesnej dbałości o ludzi, którzy są podstawą sukcesu ROCKWOOL Polska.

open