Home News TARBUD 2017 – już jutro uroczyste otwarcie!
TARBUD 2017  – już jutro uroczyste otwarcie!
0

TARBUD 2017 – już jutro uroczyste otwarcie!

0
0

W piątek 24 marca o godzinie 11:00 odbędzie się inauguracja tegorocznej edycji Targów Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD. W tym roku na zwiedzających czeka ponad 200 stoisk wystawienniczych, premiery i prapremiery produktów, eksperci i fachowcy, którzy prezentować będą nowości branżowe.

Co nowego na TARBUDZIE?

Tegoroczna edycja TARBUDU obfituje w nowości. Po raz pierwszy na targach goszczą najwięksi wystawcy targów KAMIEŃ, m.in. Borowskie Kopalnie Granitu i Piaskowca – SKALIMEX, kopalnia PIASMAR Zbigniew i Ryszard Więcławek, firma wykonująca elewacje z piaskowca PIASKOWIEC I WAPIEŃ, producent i dystrybutor maszyn do obróbki kamienia ABRA Tomasz Czekaj, wykonawca ekskluzywnych pomników i płyt nagrobnych THUST Manufaktur, specjalizująca się w obróbce kamienia Imerial Granit z Bralina czy też producent kostki granitowej i innych wyrobów kamieniarskich firma INSTAL-BERT Albert Janicki. Dużą część kuluarów Hali Stulecia zajmować będzie aż 19 Wystawców z Chin, którzy prezentować będą specjalistyczne narzędzia oraz części do maszyn kamieniarskich. Wśród nich znajdą się również dostawcy i dystrybutorzy kamienia naturalnego.

Premiery i prapremiery, nowości

Na zbliżających się Targach Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD 2017 odbędzie się również premiera rewolucyjnego, polskiego produktu. Firma AMIDEX z Kłodzka zaprezentuje zalety nowej okiennej osłony zewnętrznej VEGAS PRIME. Na placu przed Halą Stulecia stanie jednomodułowy budynek w konstrukcji ramy drewnianej i aranżacji dla mobilnego biura – KSYLOS OPTY BOX 1M. Będzie to pra-premiera targowa tego typu konstrukcji, którą prezentować będą eksperci z firmy KSYLOS, producenta budynku. Wśród wystawców obecni będą również dealerzy samochodów, w tym przede wszystkim wersji dostawczych. Najnowszy model Volkswagena Craftera, którego premiera miała miejsce na targach ze Frankfurcie pokaże autoryzowany salon firmy Volkswagen Motorpol Wrocław.

Uroczysta inauguracja TARBUDU odbędzie się w piątek 24 marca o godzinie 11:00 w Sali Głównej Hali Stulecia. Targi będzie można odwiedzić w godzinach: 24.03.2017 – godz.10:00-18:00, 25.03.2017 – godz.10:00-18:00, 26.03.2017 – godz.10:00-17:00. Bilety wstępu – od 7 do 15zł. Na targach czynne będą trzy kasy biletowe: wejście od ul. Wystawowej, od ul. Wróblewskiego oraz od parkingu podziemnego (wejście „C” w Hali Stulecia). W sobotę i niedzielę na terenie targów TARBUD czynne będzie przedszkole targowe.

Pozostałe informacje znajdują się na stronie internetowej wydarzenia www.tarbud.wroclaw.pl

 

 

 

open