Home Builder Awards ADAM TĘPIŃSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2016
ADAM TĘPIŃSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2016
0

ADAM TĘPIŃSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2016

0
0

Adam Tępiński – Współwłaściciel, Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki, specjalność: Ceramika i Szkło.

Ukończył Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Łódzkim. Z Grupą Paradyż, wiodącym polskim producentem płytek ceramicznych związany od 2004 roku, gdzie pełnił różne funkcje w Radzie Nadzorczej. Od 21 marca 2016 roku Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o.

Podstawą dynamicznego rozwoju firmy są ciągłe inwestycje w innowacyjne technologie, doskonała jakość produktów oraz wzornictwo na światowym poziomie. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to prawie 1700 pracowników. Produkty firmy powstają w pięciu zakładach wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy, gdzie trafiają do nowoczesnego centrum handlowo-logistycznego „Paradyż Logistic and Trade”. Bogatą ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji wnętrz o różnorodnym charakterze. Uznanie klientów i rynku potwierdzone jest licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach. Na przestrzeni ostatniego roku Grupa Paradyż zdobyła dwie najbardziej liczące się na arenie międzynarodowej nagrody w dziedzinie wzornictwa przemysłowego – Red Dot Design Award, nazywany Oskarem Designu oraz iF Design Award, uznany za symbol doskonałości projektowej. Dziś Grupa Paradyż to przewodnik po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz oraz doskonała wizytówka polskiego przemysłu na świecie. W kolejnych latach firma będzie dalej stawiać na  doskonalenie procesów biznesowych i operacyjnych, w oparciu o dobry produkt, skuteczny marketing oraz szybką dystrybucję jak i najistotniejszy wyróżnik marki Paradyż – ponadczasowy design połączony z wysoką jakością.

open