Home Firmy ALSTAL, WYKONAWCA OPERY LEŚNEJ, OTWIERA ODDZIAŁ W GDAŃSKU.
ALSTAL, WYKONAWCA OPERY LEŚNEJ, OTWIERA ODDZIAŁ W GDAŃSKU.
0

ALSTAL, WYKONAWCA OPERY LEŚNEJ, OTWIERA ODDZIAŁ W GDAŃSKU.

0
0

Nowo otwarte biuro mieści się przy głównej arterii komunikacyjnej Gdańska u zbiegu Alei Grunwaldzkiej i ulicy Szymanowskiego 2.

Kontynuując przyjętą strategię oraz kierunek rozwoju firmy ALSTAL, otwarcie oddziału w Gdańsku jest kolejnym etapem ekspansji w celu kompleksowej obsługi inwestorów na terenie jednego z najprężniej rozwijających się regionów kraju, którego potencjał i atrakcyjność potwierdzają zarówno realizowane jak i planowane inwestycje.

ALSTAL Grupa Budowlana jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi budowlane. Posiada czterdziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i Generalnym Wykonawstwie inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego. Specjalizuje się w budowie centrów biurowych, osiedli mieszkaniowych oraz realizacji publicznej infrastruktury sportowej.Alstal buduje obiekty przemysłowe wraz z wyposażeniem technologicznym oraz świadczy usługi utrzymania ruchu w zakładach tego sektora. Dzięki swoim wyspecjalizowanym zakładom jest w stanie kompleksowo i sprawnie zrealizować inwestycje na każdym jej etapie poprzez zaprojektowanie obiektu, odpowiednie doradztwo i uzyskanie wszelkich wymaganych pozwoleń. Liczne kontrakty na rynku krajowym i zagranicznym oraz przyznane certyfikaty i nagrody są świadectwem prężnego rozwoju firmy.

Jedną z realizacji firmy na Pomorzu była przebudowa Opery Leśnej w Sopocie w latach 2010-2012.

open