Home Materiały i Technologie SERIA OKIEN DPQ-82 THERMOSECURE DAKO
SERIA OKIEN DPQ-82 THERMOSECURE DAKO
0

SERIA OKIEN DPQ-82 THERMOSECURE DAKO

0
0

Ciepły wymiar bezpieczeństwa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, DAKO wzbogaciło serię okien PVC DPQ-82 Thermo o unikatowe rozwiązania zapewniające wyjątkowe bezpieczeństwo, czego efektem jest udoskonalona linia okien DPQ-82 thermoSecure.

Seria okien DPQ-82 thermoSecure to zaawansowane rozwiązanie stanowiące odpowiedź dla nowoczesnych technologii i wyzwań współczesnego budownictwa. Linia doskonale łączy śmiałe innowacje z pełną funkcjonalnością, gwarantując mieszkańcom bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną oraz wysokie bezpieczeństwo. Linia DPQ-82 thermoSecure charakteryzuje się wykorzystaniem unikatowych rozwiązań termoizolacyjnych i antywłamaniowych. Zastosowanie potrójnego pakietu szybowego z ciepłą ramką Chromatech oraz dwóch unikatowych wkładek termoizolacyjnych w ramie i w skrzydle zapewnia doskonałe parametry izolacji termicznej. Za podwyższone bezpieczeństwo odpowiadają dwa zaczepy antywłamaniowe, stosowane w standardzie do każdego skrzydła okiennego. W skrzydłach rozwierno-uchylnych jednym z zaczepów jest unikatowy zaczep z podwójnym ryglowaniem, gwarantujący większą odporność na włamanie poprzez innowacyjny sposób ryglowania. Komfort zamykania okna zapewnia element dwufunkcyjny DFE, który pozycjonuje odpowiednio skrzydło w poziomie oraz blokadę błędnego położenia klamki zapobiegającą próbom uchylenia skrzydła przy otwartym oknie.
Wyróżnikiem udoskonalonej serii DPQ-82 thermoSecure jest zawias FL-KA z regulacją docisku skrzydła do ramy, pozwalający na regulację okna w dwóch płaszczyznach, wpisując się w ten sposób w termoizolacyjne aspekty okna . Elementem wpływającym na bezpieczeństwo jest klamka Secustik, której opatentowany mechanizm blokujący uniemożliwia manipulacje przy niej od zewnętrznej strony okna.
Bogaty wybór kolorów wykończenia ram okiennych, w tym możliwość realizacji okien w ultranowoczesnej i niezwykle wytrzymałej okładzinie aluminiowej, pozwala na dowolną aranżację, dostosowaną do potrzeb i preferencji klientów.
Okna z serii DPQ-82 thermoSecure to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących funkcjonalnych i ponadczasowych rozwiązań, zapewniających ciepło, podwyższone bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania.

open