Home Materiały i Technologie INOUTIC PROJECT PLAN W NOWEJ WERSJI
INOUTIC PROJECT PLAN W NOWEJ WERSJI
0

INOUTIC PROJECT PLAN W NOWEJ WERSJI

0
0

W oferowanym przez Inoutic pakiecie usług i narzędzi wspierających Klientów, pojawiła się nowa elektroniczna wersja programu Inoutic Project Plan (ICPP) – programu wspomagającego projektowanie i kalkulację wybranych parametrów użytkowych okien i drzwi.

Program w nowej odsłonie dostępny jest na platformie Inoutic Online.

ICPP, w porównaniu do wersji dotychczasowej, został gruntownie zmodyfikowany. Zmieniono całkowicie dotychczasowy interfejs użytkownika, aktualny jest dużo bardziej intuicyjny. Zmiana nastąpiła także w zakresie dostępności platformy i jej stałego upgrade’u – obecnie do jej uruchomienia i obsługi wystarczy szybkie, stałe połączenie z Internetem, co gwarantuje dostęp do zawsze aktualnej wersji. Dodatkowo ICPP przygotowany jest w dwóch wersjach językowych: niemieckiej oraz angielskiej.

Narzędzie oferuje szereg przydatnych w codziennej pracy „projektanta okien” funkcji, między innymi:

– obliczenia statyczne
– tworzenie przekrojów całych konstrukcji
– generowanie przekrojów poszczególnych złożeń profili oraz ich eksport do takich formatów jak pdf, dwg, jpg, png
– modelowanie połączeń ściana – okno oraz kalkulację izoterm
– weryfikację maksymalnych gabarytów skrzydeł i całych konstrukcji
– kalkulację współczynnika przenikalności cieplnej Uw dla okien bazujący na indywidualnych wartościach Uf dla poszczególnych złożeń
– generowanie przekrojów 3D.

Rozbudowa funkcjonalności i unowocześnienie interfejsu w połączeniu z intuicyjną obsługą sprawia, że narzędzie jest doskonałym wparciem dla osób projektujących na co dzień nowe rozwiązania w zakresie okien i drzwi.

open