Home PATRONATY „DNI WARSZAWY – MOJE MIASTO, MÓJ DOM” – SPOTKANIA Z DEWELOPERAMI
„DNI WARSZAWY – MOJE MIASTO, MÓJ DOM” – SPOTKANIA Z DEWELOPERAMI
0

„DNI WARSZAWY – MOJE MIASTO, MÓJ DOM” – SPOTKANIA Z DEWELOPERAMI

0
0

„Dni Warszawy – moje miasto, mój dom” to nowa formuła spotkań deweloperów z klientami.

informacje01Na uczestników pikniku czekać będzie bogata oferta mieszkaniowa oraz ciekawy program wykładów i paneli dyskusyjnych. Wydarzenie, którego inicjatorem jest Polski Związek Firm Deweloperskich Oddział w Warszawie, odbędzie się w dniach 10-11 czerwca na Polu Mokotowskim w Warszawie.  

Już wkrótce odbędzie się 2. edycja Pikniku Mieszkaniowego „Dni Warszawy – moje miasto, mój dom”, którego głównymi założeniami są promocja przyjaznego rozwoju rynku mieszkaniowego w Warszawie oraz umożliwienie mieszkańcom dyskusji z władzami miasta i deweloperami. Jak zapowiada Jacek Putaj, wiceprezes zarządu Oddziału Warszawskiego PZFD, jedno ze spotkań będzie poświęcone budowaniu miasta przyjaznego mieszkańcom, idei ważnej dla deweloperów. – Chcemy, żeby oferta mieszkaniowa, spełniała potrzeby i oczekiwania klientów nie tylko w zakresie metrażu mieszkania czy jego funkcji, ale także ze względu na tworzone otoczenie, infrastrukturę towarzyszącą i inne czynniki decydujące o atrakcyjności mieszkania w naszych inwestycjach – mówi.

Dobrze i wygodnie mieszkać

Formuła pikniku „Dni Warszawy – moje miasto, mój dom” umożliwia zaprezentowanie w dostępnej formie rzetelnych deweloperów zrzeszonych w PZFD oraz ułatwia dotarcie klientom do sprawdzonych firm. – Zależy nam również na tym, by pokazać zaangażowanie deweloperów w organizację ciekawych wydarzeń społecznych, a tym samym budować sprzyjające mieszkańcom miasto – dodaje Paweł Putkowski, prezes zarządu Oddziału Warszawskiego PZFD.

Główną osią pikniku będzie Warszawa, jej oferta mieszkaniowa, inwestycje, potencjał rozwojowy, a także atrakcje i historia. Poza szeroką ofertą firm deweloperskich, znajdą się tam również propozycje firm z związanych z projektowaniem wnętrz i wykończaniem mieszkań, a także oferujących produkty bankowe. Każdy, kto odwiedzi piknik będzie mógł bezpłatnie skorzystać z konsultacji z ekspertami.

Cykl spotkań merytorycznych poświęcony będzie, m.in. aktualnym trendom mieszkaniowym, zastosowaniu najnowszych technologii przydatnych podczas urządzania mieszkania czy korzystaniu ze wsparcia architekta wnętrz. Nie zabraknie informacji czym się kierować przy wyborze mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym, a także szczegółów procesu zakupu oraz finansowania nieruchomości.

Piknik Mieszkaniowy to także okazja, by warszawiacy mogli wypocząć oraz skorzystać z wielu atrakcji towarzyszących. W Galerii Warszawskiej będzie można zobaczyć jak na przestrzeni lat zmieniała się stolica i obejrzeć zdjęcia różnych miejsc Warszawy, aby porównać jak wyglądały one dawniej i jak prezentują się dziś. Warszawskie książki i albumy znajdą się w Strefie Książki, w plenerowym kinie zostaną wyświetlone filmy poświęcone stolicy, a na piknikowej scenie nie zabraknie artystów związanych z Warszawą. „Dni Warszawy – moje miasto, mój dom” to także wspaniałe wydarzenie dla dzieci, podczas którego najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach i zabawach edukacyjnych. Warto odwiedzić także strefę sportu, relaksu i skosztować dobrej kuchni.

Zeszłoroczny piknik

Pierwszą edycję „Dni Warszawy – moje miasto, mój dom”, która odbyła się w czerwcu ubiegłego roku, odwiedziło 17 tys. osób. Ofertę zaprezentowało 28 deweloperów oraz 25 firm z branży mieszkaniowej. Dzięki hojności partnerów warszawiacy otrzymali 1 000 drzewek, 600 sadzonek, a także bezpłatnie naprawiono im 150 rowerów. Natomiast podczas akcji charytatywnej „Kucharze Dzieciom”, która towarzyszyła piknikowi, zebrano ponad 40 000 zł i przeznaczono je na zakup sprzętu kuchennego do szkolnych stołówek.

Więcej informacji o tegorocznej edycji „Dni Warszawy – moje miasto, mój dom” znajduje się na stronie www.dniwarszawy.pl.

open