Home Biznes i Ludzie 30 LAT Z GERDĄ!
30 LAT Z GERDĄ!
0

30 LAT Z GERDĄ!

0
0

GERDA jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji drzwi, zamków i okuć z zastosowaniem innowacyjnych technologii bezpieczeństwa. Już od 30 lat stanowi również synonim jakości, bezpieczeństwa i trwałości. Z okazji „okrągłego” jubileuszu firmy w Krynicy-Zdroju odbyła się uroczysta konferencja pt. GERDA Wczoraj, Dziś i Jutro. 

27 marca w hotelu Czarny Potok Resort& SPA w Krynicy- Zdroju GERDA wraz z kontrahentami świętowała jubileusz 30-lecia działalności na polskim rynku. Konferencję prowadziła Alicja Stolarczyk – popularna dziennikarka i prezenterka radiowa. Prowadząca konferencję na początku imprezy sięgnęła bezpośrednio do osobistych skojarzeń: „Jako dziennikarka często musiałam wyjeżdżać służbowo. Miałam okazję pracować zarówno w Krakowie, jak i Warszawie. Uświadomiłam sobie, że gdziekolwiek byłam, napis „GERDA” na kluczu od domu zawsze kojarzył mi się z solidnością i poczuciem bezpieczeństwa”.

Trzy dekady budowania pozycji
Spotkanie, w którym uczestniczyło ponad 250 osób: partnerów i przyjaciół przedsiębiorstwa, uroczyście zainaugurował Artur Litwiński. Przewodniczący Rady Nadzorczej GERDA Sp. z o.o. powiedział – Jest mi niezwykle miło, że możemy świętować trzy dekady budowania pozycji rynkowej GERDA – logotypu o znakomitej percepcji, firmy będącej niekwestionowanym liderem w swojej branży, jednej z najlepiej postrzeganych polskich marek w obiektywnych badaniach rynkowych. Sukces GERDY – niezaprzeczalny powód do dumy nas wszystkich obecnych na tym spotkaniu – nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowanie, przychylność, determinacja wielu osób – nie tylko pracowników firmy, ale także licznych partnerów biznesowych. Świadomość, że warunkiem powodzenia każdego przedsięwzięcia są ludzie, sprawia, że GERDA przez lata kierowała się uniwersalnymi zasadami wzajemnej lojalności, zaufania i zrozumienia. Dzięki temu cieszymy się, że nasze relacje w zdecydowanej większości były i są oparte na prawdziwie partnerskich zasadach. W dalszych słowach Artur Litwiński zabrał uczestników w historyczną podróż od powstania firmy do dzisiaj, a także przedstawił nowe projekty związane z przyszłością firmy.

Akademia GERDA
Jednym z paneli konferencyjnych był panel poświęcony Akademii GERDA – nowe spojrzenie na sztukę obsługi i sprzedaży, gdzie zostały zaprezentowane możliwości szkoleniowe i certyfikacyjne dla Partnerów firmy.Akademia GERDA to projekt doskonalący techniki montażu, serwisu, a także techniki sprzedaży produktu GERDA i ich zalet. W jej ramach realizowane są: szkolenia z zakresu montażu, szkolenia produktowe i sprzedażowo-marketingowe. Firma przyznaje również wykonawcom certyfikaty „Dobrego montażysty”. Szkolenia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, a nauka obejmuje prezentację produktów GERDA z uwzględnieniem cech wynikających z konstrukcji oraz zalecanych rozwiązań dotyczących montażu. Jak głosi jedna z dewiz firmowych: Teoria jest ważna, ale największą wagę przywiązujemy do wiedzy praktycznej, ponieważ praktyka czyni mistrza!

Strefa Produktu
Konferencja była również doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami produktowymi w ofercie firmy. W specjalnie wydzielonym miejscu, tak zwanej Strefie Produktu, uczestnicy spotkania mogli obejrzeć:
• nowe drzwi NTT w trzech odsłonach: Air Glass, Quadro, Elite 3D, charakteryzujące się nowoczesnym wyglądem i doskonałymi parametrami technicznymi;
• rozbudowaną ofertę drzwi przeznaczoną na rynek inwestycyjny;
• system Klucza Generalnego;
• zamki G100;
• zamki ZX Aqua print z nowym, zindywidualizowanym pokryciem.

Zasłużona dla branży
Podczas konferencji GERDA została uhonorowana za zasługi dla polskiej branży stolarki budowlanej przez Polski Związek Okien i Drzwi. Medal oraz dyplom zostały wręczone na ręce właściciela firmy. Nie zabrakło również akcentów artystycznych. Zabawę umilał gościom zespół coverowy wykonujący szlagiery z lat 80. Doskonała zabawa trwała aż do białego rana, a goście opuszczali imprezę w szampańskich nastrojach.

GERDA znajduje się w fazie głębokich, wielowymiarowych zmian, dotyczących wielu aspektów naszej organizacji wewnętrznej, poszerzeniu dotychczasowej oferty o produkty zaawansowane technologicznie. Naszym strategicznym zamiarem jest, oprócz budowania spójnej, kompleksowej oferty usług dla potencjalnego Klienta w szeroko pojętym zakresie bezpieczeństwa, zachowanie naszego 30-letniego dziedzictwa, stawiając na jakość produktów i relacji z Klientem ostatecznym, reputację oraz innowacje. Temu przedsięwzięciu towarzyszą między innymi takie inicjatywy, jak choćby Akademia GERDA. Mamy nadzieję, że będzie to jedna z wielu płaszczyzn rozwijającej współpracy dla wszystkich zainteresowanych stron. Pragnę wyrazić głębokie przekonanie, że kolejne jubileusze, spotkania będziemy celebrować w naszej wielkiej rodzinie – GERDZIE.
Zbigniew Mendel Prezes Zarządu GERDA Sp. z o.o.

open