Home Biznes i Ludzie FAKRO PARTNEREM PROJEKTU BUDOWY DOMÓW E4
FAKRO PARTNEREM PROJEKTU BUDOWY DOMÓW E4
0

FAKRO PARTNEREM PROJEKTU BUDOWY DOMÓW E4

0
0

Firma FAKRO – światowy potentat w produkcji okien dachowych i schodów strychowych – została partnerem projektu koncepcji domów e4. Projekt e4 to energooszczędność połączona z wysokim komfortem mieszkania oraz estetyką architektury budynku.

20 czerwca br. odbyła się konferencja prasowa na terenie nowego, podwarszawskiego osiedla, na którym powstają budynki w koncepcji domów e4. Reprezentacja FAKRO podczas wydarzenia zaprezentowała energooszczędne okna dachowe, które zostały zastosowane w budynku. Omówiono również dobroczynny wpływ naturalnego światła na samopoczucie człowieka.  

Technologia e4 gwarantuje energooszczędne i zdrowe budownictwo, realizowane przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska oraz zachowaniu maksymalnego komfortu życia. Celem projektu jest budowanie domów, które sprzyjają dobremu samopoczuciu mieszkańców, są osadzone w polskich realiach finansowych, społecznych, architektonicznych i kulturowych, a także są zgodne z Warunkami Technicznymi na rok 2021.

Pomysłodawcą koncepcji e4 jest firma Wienerberger, która do udziału w projekcie zaprosiła – jako partnerów –  firmy: FAKRO i Viessmann.

Wszystkie nasze produkty tworzymy z pasją i z chęcią zapewnienia klientowi wysokiego komfortu użytkowania, a przede wszystkim lepszej jakości życia. Dlatego tworzymy produkty energooszczędne, komfortowe, łatwe w obsłudze i spełniające najwyższe normy. Koncepcja domu e4 idealnie wpisuje się w naszą filozofię. Projekt e4, to przecież dbałość o środowisko, stosowanie odnawialnych źródeł energii, komfort mieszkania w zdrowym domu, efektywne wykorzystanie energii oraz przystępne koszty budowy i eksploatacji. Są to dokładnie takie same cele, jakie wyznacza sobie FAKRO uzupełnia Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, starszy specjalista ds. współpracy z architektami FAKRO.

open