Home Komentarze MIROSŁAW LUBARSKI – DEBATA LIDERÓW
MIROSŁAW LUBARSKI – DEBATA LIDERÓW
0

MIROSŁAW LUBARSKI – DEBATA LIDERÓW

0
0

W Grupie PSB fundamentem działalności jest jakość oferowanych materiałów, świadczonych usług około-sprzedażowych oraz rzetelność wobec interesariuszy. Kluczowymi dostawcami Grupy są krajowi liderzy w swoich kategoriach asortymentowych.

Podnosimy standardy obsługi klientów i rozszerzamy gamę produktów poprzez rozbudowę sieci detalicznej PSB Mrówka. Tradycyjne hurtownie przekształcamy w nowoczesne centra budowlane pod nazwą PSB Profi. Są one dedykowane obsłudze firm wykonawczych i inwestorów wznoszących obiekty mieszkaniowe i kubaturowe. Od wielu lat prowadzimy intensywne programy szkoleniowe, podnoszące kwalifikacje pracowników sieci oraz kilku tysięcy wykonawców budowlanych, stale zaopatrujących się w naszych placówkach.
Obecnie Grupa zrzesza 364 firmy z terenu całej Polski, które prowadzą handel w 412 składach budowlanych, w 250 marketach PSB Mrówka oraz w 52 centrach PSB Profi.
Dowodem na długoterminową opłacalność inwestycji w jakość jest obecność Grupy PSB w pierwszym, w naszym kraju, rankingu 100 najlepszych polskich marek rekomendowanych przez klientów. Odpowiedzi udzielone przez 5 tysięcy rodzimych konsumentów uplasowały naszą firmę na 35. miejscu w kategorii „pozaspożywczy handel detaliczny”, najwyżej wśród marek reprezentujących sektor materiałów budowlanych oraz „dom i ogród”.

Mirosław Lubarski
Dyrektor marketingu GRUPA PSB

open