Home IT&BIM Konferencja Bentley CONNECTION
Konferencja Bentley CONNECTION
0

Konferencja Bentley CONNECTION

0
0

Doroczna konferencja z serii Bentley CONNECTION odbędzie się 26 września 2017 w hotelu Marriott w Warszawie. W tym roku konferencja będzie składała się z dwóch części. Sesja poranna będzie dotyczyła projektowania cyfrowego i modelowania rzeczywistości, natomiast sesja popołudniowa będzie dedykowana projektowaniu w branży kolejowej.

Eksperci zaprezentują w jaki sposób aplikacje firmy Bentley pozwalają tworzyć kompleksowe środowisko modelowania, wykorzystywać technologie rejestrowania rzeczywistości oraz automatyzować procesy prac pomiędzy branżami. Zaprezentowane zostanie oprogramowanie ContextCapture wykorzystujące fotogrametrię 3D do automatycznego generowania realistycznych modeli 3D przy użyciu zwykłych fotografii oraz danych chmur punktów w celu zapewnienia kontekstu dla procesu decyzyjnego dotyczącego prac inżynierskich i GIS.

W sesji popołudniowej dla branży kolejowej, zaprezentowana zostanie zupełnie nowa aplikacja OpenRail Conceptstation, której celem jest szybkie i skuteczne badanie wariantów projektowych w celu uzupełnienia unikalnego zestawu aplikacji kolejowych, które umożliwiają rozwój BIM od koncepcji do realizacji.

Wstęp wolny. Konieczna jest rejestracja na stronie www.bentley.com/Warsaw17

open