Home Biznes i Ludzie FIRMA WIŚNIOWSKI WSPÓŁGOSPODARZEM KONGRESU STOWARZYSZENIA EDSF
FIRMA WIŚNIOWSKI WSPÓŁGOSPODARZEM KONGRESU STOWARZYSZENIA EDSF
0

FIRMA WIŚNIOWSKI WSPÓŁGOSPODARZEM KONGRESU STOWARZYSZENIA EDSF

0
0

Firma WIŚNIOWSKI jako jeden z największych producentów bram, drzwi i ogrodzeń w Europie stale angażuje się w rozwój branży.

Dlatego jako członek Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Drzwi, Bram i Przesłon (EDSF), stała się także współgospodarzem dwudniowej konferencji, na którą zaproszeni zostali producenci z całej Europy. Konferencja, której gospodarzem był hotel Heron***** w Siennej, odbyła się na początku lipca, a jej tematem przewodnim były nowe możliwości rozwoju produktów i przekazu informacji o ich właściwościach.

EDSF to prężnie rozwijające się stowarzyszenie, pozostające liderem w dziedzinie rozwoju produktów, które zrzesza wielu producentów z branży produkcyjnej. Jego rolą jest budowanie świadomości tworzenia bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań, zgodnych z obowiązującym prawodawstwem europejskim i krajowym. Bezpieczeństwo i jakość to obecnie kluczowy temat w branży, poruszany na każdym etapie projektowania i produkcji.

W pierwszym dniu kongresu uczestnicy mieli okazję zwiedzić zakład produkcyjny firmy WIŚNIOWSKI, największego, wciąż zwiększającego swoją pozycję na rynkach zagranicznych producenta w regionie. Tego rodzaju doświadczenie pozwala nie tylko na pokazanie, jak ważna dla producenta jest jakość produktów, ale także na zaprezentowanie, że zaplanowany w każdym szczególe proces produkcyjny spełnia bardzo istotną rolę. Zaraz potem goście udali się na konferencję, na której omawiane były tematy w poszczególnych grupach tematycznych. Między innymi poruszano kwestie świadczenia serwisu i konserwacji produktów. Tematyka bardzo ważna ze względu na to, że obecnie mniej niż 1/3 zamontowanych bram podlega specjalistycznym przeglądom serwisowym. Dyskutowano także nad zagadnieniami z dziedziny zużywanej energii i produktów ognioodpornych, planując przy tym nowe możliwości komunikacji, ułatwiające klientom dostęp do wiedzy na temat proponowanych rozwiązań. Uczestnicy debatowali o tym, jak ważne jest wprowadzanie na rynek i serwisowanie produktów o wysokim standardzie. Konferencja dodatkowo miała na celu odświeżenie kontaktów biznesowych oraz doskonalenie wiedzy w dziedzinie tematów dedykowanych poszczególnym grupom produktów. Była to doskonała okazja do wymiany informacji i doświadczeń dotyczących obsługi, rozwoju produktów i ogólnych kwestii związanych z produkcją zgodną z normami europejskimi.

open