Home Komentarze KRZYSZTOF PRUSZYŃSKI – DEBATA LIDERÓW
KRZYSZTOF PRUSZYŃSKI – DEBATA LIDERÓW
0

KRZYSZTOF PRUSZYŃSKI – DEBATA LIDERÓW

0
0

Firma BL ACHY PRUSZYŃSKI działa na polskim i europejskim rynku już od ponad 30 lat. Przez ten czas daliśmy się poznać jako producent wyrobów budowlanych najwyższej jakości, a doskonała klasa naszych materiałów. 

To efekt takich działań, jak: staranna selekcja dostawców materiałów wsadowych, najwyższej jakości park maszynowy, wykwalifikowana kadra oraz zakładowa kontrola produkcji corocznie audytowana. Od samego początku istnienia naszej firmy stawiamy na wysoką jakość oferowanych wyrobów budowlanych. Szeroko rozbudowana Zakładowa Kontrola Produkcji daje nam poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Klient otrzymał wyrób o najwyższej jakości, zgodny ze złożonym zamówieniem.
Jednakże starannie dobrani dostawcy komponentów, najlepsze maszyny produkcyjne, skrupulatna kontrola na każdym etapie produkcji nie jest w stanie zastąpić tego, co u nas najlepsze – wspaniałego zespołu ludzkiego i sposobu jego działania. Hołdujemy zasadzie – jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – bo jakość firmy, to ludzie.
Jak złożymy te wszystkie elementy w całość, to uzyskamy to, co najbardziej istotne – najwyższą jakość naszych wyrobów i szacunek dla naszych klientów. Ich zaufanie i zadowolenie to potwierdzenie naszej dotychczasowej drogi życiowej i równocześnie inspiracja do dalszego działania i rozwijania się. To największy skarb, jakim oni mogą nas obdarzyć.

Krzysztof Pruszyński
Prezes Zarządu PRUSZYŃSKI

open