Home Firmy FAKRO DBA O NAJMŁODSZYCH
FAKRO DBA O NAJMŁODSZYCH
0

FAKRO DBA O NAJMŁODSZYCH

0
0

Firma FAKRO, czołowy lider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych, dba o potrzeby najmłodszych. Firma wspiera projekty, których celem jest stworzenie komfortowych warunków do nauki i zabawy dla naszych pociech.

5 lipca br. – za pośrednictwem portalu www.babyboom.pl – ruszył konkurs „Jak chronić maluchy przed upałem?”. Aby wziąć udział w konkursie należy opisać sposoby na ochronę dzieci przed nadmiernym ciepłem podczas zabawy w mieszkaniu. Skutki upałów mogą być niebezpieczne dla najmłodszych, dlatego też lepiej nie wychodzić na zewnątrz w godzinach 10.00 – 16.00, kiedy temperatury są bardzo wysokie.

Najciekawsze – nadesłane w przeciągu dwóch tygodni – propozycje rozwiązań, FAKRO wyróżni nagrodami, wśród nich m.in. koc na popołudniowy piknik z dzieckiem, dzięki któremu spędzanie czasu na świeżym powietrzu będzie bardziej komfortowe oraz 5 wyróżnień specjalnych w postaci maskotek-żółwi.

Misją FAKRO jest budowanie komfortu mieszkania. Dobre samopoczucie w pomieszczeniach, w których spędzamy dużo czasu to podstawa. Każdego dnia pozytywnie rozważamy prośby o przekazanie okien dachowych dla szkół, przedszkoli, czy fundacji świadczących pomoc potrzebującym – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu FAKRO.

Wśród licznych inicjatyw o charakterze dobroczynnym obejmujących całą Polskę nie zabrakło lokalnych akcentów, wskazujących na dbałość FAKRO o rozwój regionu, z którego wywodzi się firma, tj. Sądecczyzny. Kiedy dwa lata temu wybudowano pierwszy w regionie budynek pasywny, w którym mieści się żłobek, przedszkole, biblioteka oraz Muzeum Lachów Sądeckich w Podegrodziu (k. Nowego Sącza), firma FAKRO wsparła budowę obiektu dostarczając energooszczędne okna FTT U6.

W ubiegłym roku z okazji Dnia Dziecka firma FAKRO, w ramach akcji „Markizy FAKRO chronią maluchy”, obdarowała nowoczesnymi osłonami zewnętrznymi przedszkole „Przystań Elfów”, usytuowane w Ząbkach koło Warszawy. Od tego momentu maluchy przebywające w placówce mogą spędzać czas w jeszcze bardziej komfortowych warunkach. Nie są także narażone na nadmierne nagrzanie pomieszczenia, dzięki czemu we wnętrzach panuje optymalna temperatura do wypoczynku czy zabawy.

Oprócz funkcjonalności dla FAKRO ważna jest estetyka oraz dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Dzieci to bardzo wymagający „klient”, dlatego z myślą o nich uruchomiliśmy wyjątkową linię rolet wewnętrznych z bohaterami wybranych bajek DreamWorks – uzupełnia Janusz Komurkiewicz.

 

Zasady konkursu i formularz zgłoszeniowy:

https://www.babyboom.pl/rodzina/konkursy/konkurs_jak_chronic_maluchy_przed_upalem.html

Artykuł „Jak urządzić pokój dziecka aby był wygodny i bezpieczny?”

open