Home Architecture Design OSTATNIE DNI ZGŁOSZEŃ!
OSTATNIE DNI ZGŁOSZEŃ!
0

OSTATNIE DNI ZGŁOSZEŃ!

0
0

Do poniedziałku 31 lipca 2017 r. można nadsyłać zgłoszenia do programów Fundacji im. Stefana Kuryłowicza. Laureatów Konkursu TEORIA i Stypendium PRAKTYKA poznamy 11 października 2017 r.

Konkurs TEORIA i Stypendium PRAKTYKA to pogramy adresowane do młodych architektów, którzy ukończyli co najmniej studia I stopnia ale nie skończyli 40 lat. Do obu programów można zgłaszać się indywidualnie lub w dwuosobowych zespołach.

Trzy najlepsze zgłoszenia, które zmierzą się w finale Stypendium PRAKTYKA,  poznamy 31 sierpnia 2017 roku. Laureaci obu programów zostaną ogłoszeni 11 października 2017 r.

Zgłoszenia należy nadsyłać przez formularze zgłoszeniowe na stronie Fundacji im. Stefana Kuryłowicza.
Konkurs TEORIA: www.fundacja-sk.pl/programy/teoria/

Stypendium PRAKTYKA: www.fundacja-sk.pl/programy/praktyka/

O PROGRAMACH
Konkurs TEORIA i Stypendium PRAKTYKA to pierwsze w Polsce programy promocji młodych architektów, akcentujące zarówno praktyczną jak i teoretyczną stronę ich działalności. Najciekawszy esej zostanie wydany w formie dwujęzycznej publikacji, a jego autor otrzyma dodatkowo nagrodę w wysokości 3.500 złotych. Autor najlepszego pomysłu na praktyczne rozwiązanie problemów wybranej przez siebie przestrzeni publicznej otrzyma stypendium o łącznej wartości 18.000 złotych, oraz wsparcie Fundacji i zespołu jurorów przy rozwijaniu swojej koncepcji w projekt.

JURORZY
Najlepszy esej w Konkursie TEORIA wybierze jury w składzie: Ewa P. Porębska, Grzegorz Piątek, Jacek Purchla, Filip Springer, Bogna Świątkowska, oraz Marta Urbańska.

Projekty nadesłane w ramach Stypendium PRAKTYKA ocenią: Mieczysław Godzisz, Ewa Kuryłowicz, Przemo Łukasik, Dorota Szlachcic, Agnieszka Szultk, Jakub Wacławek i Aleksandra Wasilkowska.

ORGANIZATOR
Fundacja im. Stefana Kuryłowicza

open