Home LATO JAKOŚCI ANDRZEJ KACZOR – DEBATA LIDERÓW
ANDRZEJ KACZOR – DEBATA LIDERÓW
0

ANDRZEJ KACZOR – DEBATA LIDERÓW

0
0

Ponad 50 lat temu, kiedy powstawała firma Soudal, kierunek jej rozwoju oraz produktów został precyzyjnie określony: stawiamy na jakość i innowacyjność!

Niezmienna, bardzo silna pozycja Soudal na światowych rynkach pokazuje, że konsekwentne trzymanie się tych dwóch zasad przynosi imponujące efekty. W zeszłym roku wprowadziliśmy 300 nowych produktów i odnotowaliśmy 720 000 000 euro obrotu w 130 krajach, w których jesteśmy obecni. Jest to możliwe także dzięki temu, że uważnie wsłuchujemy się w potrzeby lokalnych rynków i nieustająco inwestujemy w zaawansowane badania technologiczne.
Soudal w Polsce ma już ponad 20-letnia historię. Niebawem minie 10 lat od uruchomienia nowoczesnej linii produkcji pian i silikonów w zautomatyzowanej fabryce Soudal w Pionkach pod Radomiem. Sukcesywnie inwestujemy i zwiększamy liczbę nowych zakładów produkcyjnych Soudal na świecie. W pierwszej połowie 2017 roku przejęliśmy fabrykę Mitol, producenta klejów przemysłowych na Słowenii. Każda nowa fuzja, którą realizujemy, oznacza dla Soudal powiększenie portfolio produktów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakości, na czym korzystają nasi klienci docelowi, a my realizujemy strategię rozwoju.

Andrzej Kaczor
Dyrektor Zarządzający SOUDAL Sp. z o.o.

open