Home Firmy Tikkurila szkoli studentów architektury wnętrz
Tikkurila szkoli studentów architektury wnętrz
0

Tikkurila szkoli studentów architektury wnętrz

0
0

Eksperci marki Tikkurila, tylko w tym roku akademickim, przeszkolili już kilkudziesięciu studentów na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Warszawie oraz na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w zakresie stosowania farb w architekturze.

Podczas zajęć organizowanych przez Tikkurila na tych uczelniach studenci mogli w praktyce sprawdzić właściwości różnych produktów do malowania wnętrz i szlifować swoje malarskie umiejętności.

Tikkurila bardzo chętnie organizuje tego typu szkolenia dla studentów. Już kilkukrotnie mieliśmy okazję współpracować w tym zakresie z ASP w Warszawie i w Krakowie. W tym roku akademickim do tych uczelni dołączył też UMK. Zajęcia z naszymi ekspertami realizujemy dwuetapowo. W pierwszej kolejności studenci biorą udział w części teoretycznej, by następnie zdobytą już wiedzę móc przekuć w praktykę w trakcie warsztatów. Podczas tych zajęć własnoręcznie wykonują rozmaite efekty dekoracyjne przy pomocy produktów Tikkurila. Chcemy pokazać im, jak wiele inspiracji w zakresie wykończenia wnętrz może stanowić sama farba poprzez odpowiedni dobór kolorów czy wzorów. Traktujemy te szkolenia jako ciekawy, a zarazem skuteczny sposób, by przekazać studentom wiedzę, która będzie przydatna w przyszłej pracy zawodowej – mówi Ryszard Frycowski, Kierownik Działu Doradztwa Technologicznego Tikkurila.

Zajęcia prowadzone przez Tikkurila na ASP w Krakowie i Warszawie objęły studentów Wydziału Architektury Wnętrz. Na UMK w Toruniu w szkoleniach uczestniczyli zaś studenci Wydziału Sztuk Pięknych na kierunku Architektura Wnętrz.

open