Home LATO JAKOŚCI RODOLFO MUÑIZ – DEBATA LIDERÓW
RODOLFO MUÑIZ – DEBATA LIDERÓW
0

RODOLFO MUÑIZ – DEBATA LIDERÓW

0
0

Debata na temat jakości mogłaby nam zająć dużo czasu, głównie dlatego, że interpretujemy ją w szerokim tego słowa znaczeniu, nie ograniczając się jedynie do cech fizycznych, jakości materiału czy do tego, co namacalne.

Chodzi tu także o kwestie percepcji i oczekiwań, a wiec podatne na wiele interpretacji. W związku z tym spróbuję być zwięzły w odniesieniu do rozpatrywanych zagadnień.
Zdecydowanie warto inwestować w jakość, nie traktując tego jako opcji, lecz jako potrzebę i warunek niezbędny w kontekście przyszłości. Nasz rynek jest coraz bardziej wymagający i bez wątpienia wymaga szybkiej reakcji i serwisu. W przypadku spółek takich jak nasza, to znaczy oferujących usługi, które wiążą się z kompleksowymi rozwiązaniami technicznymi, koniecznie trzeba mieć na uwadze, że muszą stawiać na wysoką jakość, która przenosi się na rozwiązanie, efektywność, bezpieczeństwo i doskonałość usług.
Analiza rentowności w perspektywie długoterminowej nie wydaje się zbyt zasadna, biorąc pod uwagę, że jakość nie jest zobowiązaniem czy obraną drogą, tylko częścią naszej istoty, naszej misji jako firmy w stosunku do otoczenia i względem naszych klientów.

Rodolfo Muñiz
Prezes ULMA Construccion Polska SA

open