Home Materiały i Technologie NA KAŻDĄ POGODĘ – BLACHODACHÓWKA PANELOWA TUR
NA KAŻDĄ POGODĘ – BLACHODACHÓWKA PANELOWA TUR
0

NA KAŻDĄ POGODĘ – BLACHODACHÓWKA PANELOWA TUR

0
0

Blachodachówka panelowa TUR dostępna jest w postaci jedno i dwumodułowych paneli. Nowy kształt to rozszerzenie dotychczasowej, najbogatszej na rynku oferty pokryć modułowych.

Jak wszystkie blachodachówki panelowe w naszej ofercie, TUR dostępny są od ręki i idealnie sprawdzi się jako pokrycia dachów o skomplikowanej połaci, gwarantując  minimalną ilość odpadów. Wygodne pakowanie w paczkach, ułożonych na europaletach znacznie ułatwia transport i składowanie na budowie.

Blachodachówka TUR występuje we wszystkich powłokach i kolorach z oferty.

Ponadto TUR dostępny jest również w postaci tradycyjnej blachodachówki produkowanej na konkretny wymiar – pod nazwą handlową GRYF.

Blachodachówka TUR to produkt stosunkowo „świeży” na polskim rynku. W stosunkowo niedługim czasie stał się jednym z popularniejszych pokryć w ofercie producenta – firmy Blachy Pruszyński. Blachodachówki TUR to pokrycie o wyrazistych, nieco surowszych kształtach niż pozostałe pokrycia – zdecydowaliśmy się na jego wprowadzenie, gdyż uznaliśmy, że będzie znakomitym dopełnieniem naszej oferty blachodachówek panelowych – mówi Rafał Kuczyński Dyrektor Handlowy Blachy Pruszyński

Oprócz popularności wśród klientów, nowe pokrycie zostało docenione przez kapitułę konkursu Medal Europejski Bussines Centre Club. Wśród zalet blachodachówki TUR doceniono nowoczesny kształt, bardzo dobre właściwości użytkowe, prostotę montażu i niewielką ilość odpadów, charakterystyczną dla pokryć modułowych.

open