Home News STUDIO DOBRYCH ROZWIĄZAŃ
STUDIO DOBRYCH ROZWIĄZAŃ
0

STUDIO DOBRYCH ROZWIĄZAŃ

0
0

10 października br. w Warszawie odbędzie się na kolejne spotkanie z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. Tym razem czekamy na was w Warszawie.

Gościem specjalnym spotkania będzie arch. Marta Sękulska-Wrońska, współwłaścicielka warszawskiej pracowni WXCA.

Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich urządzaniem? Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami, ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Podczas tej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:
– nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,
– produktach przydatnych w aranżacji wnętrz,
– rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

Gościem specjalnym spotkania będzie Marta Sękulska-Wrońska, architekt, współwłaściciel pracowni WXCA. Kieruje 35-osobową pracownią specjalizującą się w projektowaniu obiektów o specjalnym przeznaczeniu tj. obiektów kultury, ośrodków opieki zdrowotnej, strzelnic, jak również obiektów biurowych i mieszkaniowych. Wraz z zespołem jest laureatką wielu konkursów i wyróżnień w kraju i za granicą.

Uzupełnieniem inspirującego wykładu Gościa Specjalnego będzie fachowa prezentacja na scenie oraz stoiskach przygotowana przez Partnera Głównego Studia Dobrych Rozwiązań: markę Ceramika Paradyż oraz Partnerów: marki Archicad, Aurora Technika Świetlna, CAD Projekt K&A, Colorimo, Elements, Jadar Home, Modern Line, New Trendy, OBO Bettermann, RuckZuck, Ruke oraz Vectorworks.

REJESTRACJA:
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji do 9 października na stronie www.sdr2017.pl

GDZIE?
Centrum Konferencyjne Adgar Plaza
ul. Postępu 17 A, 02-676 Warszawa
Sala ABC, Poziom 0

KIEDY?
10 października 2017, rejestracja czynna od godz. 9:00. Początek spotkania: godz. 9:30.

open