Home IT&BIM YEAR IN INFRASTRUCTURE. DZIEŃ PARTNERÓW
YEAR IN INFRASTRUCTURE. DZIEŃ PARTNERÓW
0

YEAR IN INFRASTRUCTURE. DZIEŃ PARTNERÓW

0
0

Jedną z nowości w programie tegorocznego Year in Infrastructure jest rozbudowany blok wydarzeń z udziałem partnerów konferencji, a zarazem technologicznych i biznesowych sojuszników firmy Bentley Systems.

Tę cześć zainicjował trzeciego dnia konferencji (10 października) Corey Sanders z firmy Microsoft, który mówił o możliwościach cyfrowej transformacji generowanych przez nowoczesne chmury takie jak Azure. Uczestnicy mogli następnie odwiedzić specjalny pawilon, w którym na żywo odbywały się prezentacje zaawansowanych rozwiązań firm partnerskich. Microsoft, Siemens, Topcon i Bureau Veritas – eksperci reprezentujące te firmy byli przez cały dzień dostępni dla uczestników.

Jednym z kluczowych punktów tego dnia konferencji było także wystąpienie Keitha Bentleya, szefa działu technologicznego i Bhupindera Singha, szefa działu produktowego, którzy zarysowali wizje dalszego rozwoju rozwiązań firmy Bentley Systems.

Program uzupełniły ponadto kolejne prezentacje finalistów konkursu Be Inspired oraz sesje w ramach sześciu tematycznych paneli. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się panel dotyczący kolei. Szacuje się, że rynek inwestycji kolejowych, w porównaniu z do innych gałęzi transportu, globalnie nie będzie miał sobie równych w kolejnych latach.

W ramach tej części specjaliści z firmy Bentley przybliżyli dwa nowe produkty– Open Rail ConceptStation (premiera miała miejsce w czerwcu br.) i Open Rail Design, który w pełni zagości na rynku w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Year in Infrastructure to globalne spotkanie czołowych ekspertów z dziedziny projektowania, realizacji i eksploatacji projektów infrastrukturalnych, którego organizatorem jest Bentley Systems. W tym roku konferencja odbywa się po raz pierwszy w Azji. Uczestników gości Singapur, miasto-państwo znane na całym świecie z innowacji w zakresie infrastruktury.

Korespondencję z Singapuru prowadził Grzegorz Przepiórka (tekst i zdjęcia).
open