Home Firmy FUNDAMENTAL GROUP DLA LC CORP
FUNDAMENTAL GROUP DLA LC CORP
0

FUNDAMENTAL GROUP DLA LC CORP

0
0

Fundamental Group, jedna z kluczowych warszawskich firm na rynku budowlanym w Polsce, we wrześniu br. podpisała umowę z LC Corp. Spółka jest generalnym wykonawcą VI etapu  inwestycji „Osiedle na Woli”, która powstaje w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy.

We wrześniu br. ruszył kolejny etap budowy „Osiedla na Woli” należącego do LC Corp. W VI etapie inwestycji (budynek B) powstanie 147 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od 31 do100 mkw. To atrakcyjne powierzchnie zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i inwestorów szukających mieszkania pod wynajem. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 143 miejsc postojowych  w garażu podziemnym i  74 miejsc zewnętrznych.

VI etap kompleksu apartamentowego „Osiedle na Woli” znajduje się przy ul. Fort Wola 12 B.

W projekcie duży nacisk położono na trwałość zastosowanych materiałów, gwarantując wysoką jakość rozwiązań technicznych, a jednocześnie optymalizując koszty. podkreśla Robert Jelonek z Fundamental Group.

Inwestycja powstaje w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy, w malowniczo usytuowanej warszawskiej Woli, bardzo dobrze skomunikowanej z innymi dzielnicami miasta. Niedaleko znajdują się parki Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło z kompleksem otwartych basenów.

VI etap inwestycji, realizowany przez Fundamental Group, zaplanowano zakończyć w III kwartale 2019 r.

open