Home Biznes i Ludzie PEKA NA TARGACH WARSAW HOME
PEKA NA TARGACH WARSAW HOME
0

PEKA NA TARGACH WARSAW HOME

0
0

W ciągu trzech dni na początku października (od 6 do 8 października 2017 r.)  rozwiązania Peka zostały zaprezentowane podczas targów Wnętrz Home. To bardzo ciekawy projekt, zwłaszcza w zakresie spotkań z architektami, projektantami i miłośnikami wyszukanego designu.

Przedstawiciele firmy byli zaskoczeni dużą frekwencją i rozmachem warszawskiej wystawy. Targi w stolicy trzymały wysoki „europejski” poziom, uwzględniając najbardziej aktualne trendy w designie. Na stoisku wyeksponowano w szczególności produkty w niezwykle modnej i zupełnie nowej w ofercie linii koszy FIORO. Szczególny nacisk położono na te produkty, ponieważ idealnie wkomponowują się one w panujące obecnie trendy, w których dominują odcienie szarości i antracytu. Oprócz tego nie zabrakło również innych kluczowych produktów, takich jak: systemy CONVOY i TANDEM, narożnik LE MANS, winda do szafek górnych iMove oraz system relingowy Linero MosaiQ.

Jako że bardzo modnym motywem jest ostatnio naturalne drewno, nowe kosze z linii FIORO są kombinacją metalu i właśnie drewna. Dębowe listwy świetnie harmonizują  z kolorem antracytowym, który uwypukla ich szlachetny urok i ciepły kolor. Systemy wysokie PLENO i DISPENSA, narożnik MAGIC-CORNER COMFOT, systemy podblatowe SNELLO oraz półki EXTENDO pięknie prezentowały się w zabudowie w różnych odcieniach szarości połączonej z naturalnym drewnem.

Ciekawym uzupełnieniem wystawy podczas Warsaw Home był system regałów SmartCube, który został zaaranżowany na wyspie oraz na ścianie. Geometryczne linie wzbogaciły zabudowę dodając jej stylu i nowoczesności. Jak sama nazwa wskazuje CUBE to rozwiązanie, które bazując na ergonomicznym kształcie kostki pozwala tworzyć bardziej rozbudowane konstrukcje. Regały mogą być stosowane pojedynczo lub w grupach, jeden nad drugim lub połączone w dowolny sposób.

Drewniane wkłady do szuflad to elegancja i funkcjonalność w każdym calu. Nie tylko wspaniale wyglądają, ale są również niezwykle ergonomiczne, ponieważ dostosowują się naszych potrzeb. Elementy mogą być łączone i ułożone w taki sposób, aby spełnić indywidualne wymagania. Motywem przewodnim stoiska firmy były ciasteczka, które przypominały kształtem jeden z naszych kluczowych produktów – system narożny „Le Mans”.

Peka pragnie podziękować wszystkim gościom targów Warsaw Home w szczególności tym którzy zdecydowali się odwiedzić stoisko firmy. Te niezwykłe spotkania zawsze są źródłem inspiracji i okazją do przeprowadzenia interesujących rozmów.

open