Home Biznes i Ludzie FAKRO OFICJALNYM PARTNEREM REPREZENTACJI POLSKI DO 2020 R.
FAKRO OFICJALNYM PARTNEREM REPREZENTACJI POLSKI DO 2020 R.
0

FAKRO OFICJALNYM PARTNEREM REPREZENTACJI POLSKI DO 2020 R.

0
0

9 października br. firma FAKRO i Polski Związek Piłki Nożnej przedłużyli umowę sponsorską. FAKRO nadal będzie Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski oraz Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski U-21 będzie obowiązywała od 1.08.2018 do 31.07.2020.

Umowa została podpisana podczas konferencji „FAKRO, PZPN – wspólna droga do sukcesu” zorganizowanej przez firmę FAKRO.

Warto zaakcentować, że twarzą obecnie realizowanej przez FAKRO, kampanii marketingowej „Żyj z wizją” został trener Adam Nawałka. Filozofia FAKRO jak i wizja trenera Adama Nawałki są zbieżne. FAKRO dzięki swojej wizji dynamicznie się rozwija i osiąga sukcesy. Właśnie dzięki niej zaszliśmy tak daleko. Konsekwentnie realizujemy założenia tworząc innowacyjne, energooszczędne i bezpieczne produkty poprawiające komfort życia w ponad 50-ciu krajach na świecie. Trener Adam Nawałka również konsekwentnie wdraża swoją wizję, dzięki której Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej odnosi sukcesy, a obecnie zajmuje najlepsze miejsce w rankingu FIFA w historii.

W ramach współpracy sponsoringowej firma FAKRO ma prawo posługiwania się tytułem „Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej oraz Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski U-21” jak również do wykorzystania we własnej działalności marketingowej oficjalnego logotypu Reprezentacji Polski. FAKRO pojawi się również na reklamach podczas meczów drużyny narodowej rozgrywanych w Polsce. Logo firmy znajdzie się także na tablicach sponsorskich w czasie konferencji prasowych, na stronie internetowej PZPN, jak również wszystkich zaproszeniach, biletach oraz programach meczowych.

open