Home Bez kategorii BUDOWLANA FIRMA ROKU – XV EDYCJA
BUDOWLANA FIRMA ROKU – XV EDYCJA
0

BUDOWLANA FIRMA ROKU – XV EDYCJA

0
0

Zapraszamy do udziału w XV edycji konkursu Budowlana Firma Roku. Czekamy na zgłoszenia wykonawców, deweloperów, projektantów, producentów i dystrybutorów rozwiązań dla budownictwa – wszystkich firm działających na rynku budowlanych, które mogą pochwalić się znaczącymi sukcesami osiągniętymi w 2017 roku.

Budowlana Firma Roku to wyróżnienie przyznawane przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder, firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz menadżerom tych firm za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe. Nagrody mają na celu wyłonienie wyróżniających się firm i osób działających na polskim rynku budowlanym, promocję tych firm i osób oraz upowszechnianie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży budowlanej.

Prestiżowe nagrody przyznawane będą już po raz piętnasty, a uroczyste ich rozdanie odbędzie się 23 stycznia 2018 roku podczas Gali Builder Awards 2018 w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

ZGŁOŚ FIRMĘ DO KONKURSU (formularz)

BUILDER AWARDS – REGULAMIN

Organizatorem konkursu jest miesięcznik Builder. Konkurs jest dwuetapowy, do pierwszego etapu mogą przystąpić wszyscy ww. zainteresowani, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Po weryfikacji zgłoszeń przez Kapitułę Konkursu nominowana do II etapu i wyróżnień będzie wyselekcjonowana grupa firm – liderów w swoich sektorach.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 grudnia 2017 r.

BUILDER AWARDS 2016:

Gala z rozdania nagród Budowlana Firma Roku 2016

Laureaci konkursu Budowlana Firma Roku 2016

Film „Gala Builder Awards 2016”

KONTAKT:

Sprawy merytoryczne:
Danuta Burzyńska
tel. +48 507 175 701
e-mail: burzynska@buildercorp.pl

Sprawy organizacyjne:
Karolina Księżak
tel. + 48 517 077 880
e-mail: ksiezak@buildercorp.pl

open