Home News WIECZÓR AUTORSKI DR RAFAŁA BARYCZA
WIECZÓR AUTORSKI DR RAFAŁA BARYCZA
0

WIECZÓR AUTORSKI DR RAFAŁA BARYCZA

0
0

20 listopada 2017 roku w Warszawie odbyła się premiera wydanej przez wydawnictwo miesięcznika Builder monografii zatytułowanej „Współczesna Willa w Polsce”. Autorem publikacji jest jeden z najwybitniejszych polskich architektów, dr Rafał Barycz.

Spotkanie z autorem odbyło się w apartamencie pokazowym firmy ABB – ABB Living Space Experience, znajdującym się w budynku warszawskiej Defabryki. Przybyli goście, oprócz możliwości zapoznania się z publikacją i zdobycia autografu Mistrza, mieli również okazję do wysłuchania wykładu dr. Rafała Barycza, w którym przedstawił on główne założenia swojej drogi artystycznej oraz opowiedział o najciekawszych realizacjach z zakresu architektury willowej ze swojego bogatego dorobku. Patronat honorowy nad wydaniem objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich. Partnerami wydania są: ABB, INLOGIC, Aluprof, Berndorf Baderbau, CEMEX Polska, HGC Technik, KER+3MR, King Klinkier, Oknoplast, Grupa PSB, VELUX Polska, WSC Szymanik.

Książka będzie wkrótce dostępna w wybranych księgarniach oraz w wersji elektronicznej na stronie buildercorp.pl w zakładce „Kiosk”.

 

open