Home News KOLEJNE INWESTYCJE W ZAKŁADZIE PREFABRYKACJI BUSZREM WE WŁOCŁAWKU
KOLEJNE INWESTYCJE W ZAKŁADZIE PREFABRYKACJI BUSZREM WE WŁOCŁAWKU
0

KOLEJNE INWESTYCJE W ZAKŁADZIE PREFABRYKACJI BUSZREM WE WŁOCŁAWKU

0
0

Dla inwestorów z Włocławka i okolic Buszrem znany jest przede wszystkim jako renomowany dostawca wysokiej jakości betonu towarowego. O nieustannym rozwoju firmy świadczy rosnąca wydajność zakładu i kolejne inwestycje.

Betoniarnia Buszrem dostarcza klientom beton produkowany z wysokiej klasy surowców. Dbałość o zachowanie odpowiednich norm, specyfikacji technicznych oraz certyfikacji przekłada się na produkt o jednorodnym składzie, oferowany w szerokim zakresie klas wytrzymałościowych i parametrów technicznych. W zakres usług wchodzi również transport na miejsce inwestycji oraz wbudowanie mieszanki.

W firmie uruchomiono właśnie nowoczesny – trzeci już węzeł betoniarski do produkcji mieszanek betonów towarowych i betonów do prefabrykacji. Produkcja odbywa się automatycznie. Technologia pozwala na pełną wizualizację wszystkich etapów procesu. System automatyki SIMEM dba m.in. o kontrolę załadunku, ważenia, rozładunku i tworzenia receptur.

Wydajność Zakładu Prefabrykacji Buszrem we Włocławku wzrosła do 200 m3 na godzinę. Tym samym firma awansowała na największego wytwórcę betonu towarowego w regionie. Koresponduje z tym działanie włocławskiego zakładu prefabrykacji Buszrem. Na nowoczesnych liniach produkcyjnych we Włocławku powstają ściany jedno i wielowarstwowe, ściany i stropy typu filigran, belki podwalinowe balkony, słupy i schody. Dziś prefabrykacja sprawdza się w budownictwie wielo i jednorodzinnym, inżynierskim i ogólnym. Rośnie liczba klientów krajowych i zagranicznych zainteresowanych budownictwem nowoczesnym, szybkim i energooszczędnym.

 

open