Home Builder Online BUILDER – GRUDZIEŃ 2017
BUILDER – GRUDZIEŃ 2017
0

BUILDER – GRUDZIEŃ 2017

0
0

Za nami kolejny rok pełen wyzwań i sukcesów architektonicznych, budowlanych oraz biznesowych. Kolejny rok z „Builderem”, dla którego był to czas dynamicznego rozwoju. Otworzyliśmy piątą edycję konkursu dla młodych architektów i pierwszą dla młodych inżynierów, a także programy edukacyjne Builder For Young Architects i Builder for Young Engineers.  

Na łamach „Buildera” rozmawialiśmy o wielu ważnych dla branży zagadnieniach, rozwijając jego opiniotwórczy charakter. Liczymy na to, że dzięki temu ten rok rozpoczął pozytywny, budujący dialog architektów i inżynierów wielu pokoleń, czas dobrej, konstruktywnej współpracy opartej na wzajemnym szacunku, a także wytężonej pracy twórczej, która będzie owocować w przyszłych latach wieloma świetnymi nowymi inwestycjami w Polsce.

Życzę nam wszystkim, abyśmy już w 2018 roku mogli zaobserwować pierwsze skutki tego wspólnego dzieła.

Danuta Burzyńska
Redaktor Naczelna

W grudniowym numerze znajdują się m.in. artykuły: „Innowacyjność wpisana w dna” – wywiad z Federico Tonettim, Prezesem Zarządu Lafarge w Polsce, „Budująca profesjonalizacja” – wywiad z Grzegorzem Kiełpszem, Prezesem Związku Firm Deweloperskich, raport „Drożej w budownictwie”, w dziale Metamorfozy „Odnowa osady fabrycznej w Żyrardowie”, w dziale Nauka ” Modelowanie belki zespolonej”, w dziale A&D: Profile – HOLA Design Monika i Adam Bronikowscy, „Fasady – Przeźroczystość w architekturze”, Pracownie – „15 kat Nizio Design”.

SPIS TREŚCI >>

SPIS TREŚCI A&D>>

open