Home News TRZY NOWE INWESTYCJE MIESZKANIOWE ECHO INVESTMENT – DZIEŃ OTWARTY
TRZY NOWE INWESTYCJE MIESZKANIOWE ECHO INVESTMENT – DZIEŃ OTWARTY
0

TRZY NOWE INWESTYCJE MIESZKANIOWE ECHO INVESTMENT – DZIEŃ OTWARTY

0
0

W sobotę 9 grudnia w Browarach Warszawskich przy ul. Grzybowskiej 58 największy polski deweloper, Echo Investment, organizuje wielki dzień otwarty, podczas którego przedstawi trzy nowe inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawy.

Uczestnicy dnia otwartego „Znajdź swoje miejsce w Warszawie” będą mieli okazję zwiedzić trzy strefy zaaranżowane w klimacie każdej inwestycji, które pozwolą im lepiej poznać te nowe miejsca.

Trzy nowe inwestycje Echo Investment zostały zaprojektowane i dopasowane do stylu i etapów życia przyszłych mieszkańców. Osiedle RE:SET dla młodych i aktywnych, Browary Warszawskie dla ceniących historię i lubiących życie w centrum miasta, zaś Widoki Mokotów dla poszukujących zielonych przestrzeni i dostępu do bogatej miejskiej infrastruktury. Szczegóły koncepcji architektonicznych, funkcjonalności oraz wysoką jakość wykonania każdej inwestycji odwiedzający poznają 9 grudnia w godz. 12:00 – 18:00 na terenie Browarów Warszawskich.

Podczas jednego wydarzenia obecni goście będą mieli możliwość zapoznania się z każdym z trzech nowych miejsc. Przestrzeń Browarów w tym dniu będzie podzielona na trzy specjalnie zaprojektowane strefy, w których dzięki wielu atrakcjom będzie można doskonale poczuć wyjątkowy klimat nowych osiedli. Ponadto w każdej strefie uczestnicy znajdą trójwymiarowe makiety inwestycji, które pozwolą jednym rzutem oka zorientować się w skali i proporcjach przestrzennych każdego projektu.

RE:SET – znajdź własny punkt widzenia na relaks

Osiedle RE:SET na Służewcu to miejsce dobrze odseparowane od miejskiego zgiełku. Zapewnia wszystko co potrzebne, by cieszyć się życiem i wypoczywać. RE:SET to nic innego jak przestrzeń relaksu, a to co najlepiej odda atmosferę tego miejsca to chill-out’owa muzyka. Na dzień otwarty zaplanowano koncert miksowanych na żywo odgłosów miasta w wykonaniu LastRobots (iRobot&Bert, klimatyczne wizualizacje oraz zabawę z urządzaniem Mash Machine do tworzenia własnych kompozycji muzycznych. Nagrania odgłosów miasta można przesyłać wcześniej do organizatora na adres e-mail: znajdzswojemiejsce@echo.com.pl lub przynieść w dniu wydarzenia na USB.

Więcej informacji o inwestycji: Nowoczesna koncepcja architektoniczna autorstwa firmy APA Wojciechowski przewiduje na terenie osiedla wielofunkcyjne skwery – strefę z piknikowymi stołami, plac zabaw dla dzieci, plenerową siłownię, część wypoczynkową z komfortowymi siedziskami, drewnianymi ławami i trawnikiem oraz wspólny ogród. Całość osiedla dopełni wszechobecna zieleń.

WIDOKI MOKOTÓW – ciesz się wspaniałymi widokami na przyszłość

Widoki Mokotów to komfortowe apartamenty na Starym Mokotowie – idealne miejsce dla osób, które kochają wielkie miasto i potrafią docenić wszystkie jego uroki. Doskonale sprawdzi się dla osób, które poszukują spokoju, ale jednocześnie miejsca do aktywnego wypoczynku. W dniu otwartym na mieszkańców będzie czekać w tej strefie zaciszne i wygodne miejsce, w którym będzie można bliżej poznać wszystkie atuty nowej inwestycji Echo Investment i jej wyjątkowej lokalizacji. Goście będą mogli przekonać się, że doskonale pasują do Widoków Mokotów m.in. dzięki aplikacji Freeze-me, która pozwoli stworzyć selfie w formie GIF’a na tle malowniczego miejsca – widoków miasta. W programie przewidziany jest również konkurs dla odwiedzających oraz atrakcyjne nagrody – aparaty analogowe Instax.

Więcej informacji o inwestycji: Apartament Widoki Mokotów został zaprojektowany przez Mąka Sojka Architekci na Starym Mokotowie w najbliższym otoczeniu parku Morskie Oko ze spektakularnym widokiem na miasto i sam park. Budynek, wykończony naturalnymi materiałami jak kamień czy drewno, ma kaskadowe kondygnacje z dużymi loggiami i balkonami. W podziemnym parkingu znajdą się stacje do ładowania aut elektrycznych, mieszkańcy będą również mogli korzystać z sali fitness, sauny oraz klubu mieszkańca. Każdy apartament będzie wyposażony w rozwiązania typu SMART, które wesprą mieszkańców w codziennym funkcjonowaniu oraz umilą czas po ciężkim dniu pracy.

BROWARY WARSZAWSKIE – odnajdź swoje miejsce w historii miasta

W strefie Browarów Warszawskich nowoczesność połączy się z historią. To otwarte i żywe miejsce, gdzie będzie można swobodnie krążyć wśród XIX-wiecznych budowli, placów i ogrodów. Zaś historię budynku przybliży żywe słowo varsavianisty, który opowie o barwnej przeszłości tego miejsca. Na mieszkańców czekać będą również wirtualne wycieczki po Browarach Warszawskich, punkty informacyjne i materiały dokumentujące bogatą historię tego terenu. W tej części będzie można zostawić dzieci pod czujnym okiem animatorów. W kąciku dziecięcym będą czekać doświadczone animatorki, a także moc atrakcji i prezenty dla najmłodszych.

Więcej informacji o inwestycji: Ważną częścią Browarów Warszawskich będą przestrzenie wspólne – place, placyki, miejskie ogrody i dziedzińce. Powstanie blisko 16 tys. m2 nowej przestrzeni publicznej dostępnej całą dobę dla wszystkich. Zielone, przystępne, przyjazne, przemyślnie umeblowane – to wokół nich toczyć się będzie życie kwartału. Powstaną też nowe ulice, w tym zupełnie nowy odcinek Krochmalnej.

www.bw-echo.com.pl

open