Home Firmy TRWA GŁOSOWANIE NA #KASKDLAMISTRZA!
TRWA GŁOSOWANIE NA #KASKDLAMISTRZA!
0

TRWA GŁOSOWANIE NA #KASKDLAMISTRZA!

0
0

Głosowanie na nowy kask dla Kamila Stocha wciąż trwa! Wśród trzech konkursowych propozycji największą popularnością cieszy się projekt inspirowany ludowymi motywami kultury Podhala, ubranymi w barwy narodowe. Ale czy to właśnie w tym kasku nasz najlepszy skoczek wystąpi podczas zawodów w Zakopanem?

Głosowanie na #KASKDLAMISTRZA trwa do 20 grudnia, a głosy można oddawać na stronie www.atlas.com.pl/stoch 

#KASKDLAMISTRZA to druga edycja akcji, w której to kibice wybiorą kask dla Kamila Stocha. By dokonać wyboru wystarczy wejść na www.atlas.com.pl/stoch i zagłosować na „nowy“ wzór kasku.

Wśród propozycji graficznych znajdują się motywy bliskie Mistrzowi z Zębu:

  • motyw lotniczy – mocny i dynamiczny projekt z efektem lotu i pikującego na tle Podhala samolotu
  • motyw szlachetnego ptaka – jednego z ulubionych motywów skoczków narciarskich.
  • motyw ludowy kultury Podhala – pokazujący lokalne akcenty ubrane w barwy narodowe

Głosowanie na wybrany projekt trwa do 20 grudnia, wtedy przekonamy się w którym z kasków wybranym przez kibiców wystąpi w Zakopanem Kamil Stoch. To jednak nie koniec akcji #KASKDLAMISTRZA! Już 27 grudnia rusza bowiem jej kolejny etap, a w nim każdy z kibiców będzie mógł zgłosić zdjęcie, które znajdzie się na kasku!

Szczegółowe informacje na temat akcji #KASKDLAMISTRZA znaleźć można na www.atlas.com.pl/stoch oraz na profilu ATLAS na Facebook. Wielki finał akcji #KASKDLA MISTRZA już 27 stycznia, podczas Pucharu Świata w Zakopanem! To właśnie tam Kamil Stoch wystąpi w kasku stworzonym przez kibiców i ATLAS.

open