Home Bez kategorii KLIMAS WKRĘT-MET – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
KLIMAS WKRĘT-MET – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
0

KLIMAS WKRĘT-MET – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017

0
0

Klimas Wkręt-met to wiodący, polski producent technik zamocowań budowlanych. Łączniki wyprodukowane z doskonałych gatunkowo surowców oraz kontrolowane na każdym etapie produkcji, która odbywa się w Polsce – to właśnie znaki rozpoznawcze marki znanej i cenionej w ponad 50 krajach świata.

Firma powstała w 1990 r. i nieustannie się rozwija, wyznaczając trendy na rynku zamocowań oraz umacniając swoją pozycję w branży. Producent dużą wagę przywiązuje do jakości swoich produktów; różnorakie testy, którym podlegają oraz uzyskane dla nich aprobaty techniczne pozwalają mieć pewność, że łączniki  spełniają najwyższe krajowe i europejskie normy. Co ważne, Klimas Wkręt-met posiada własne zaplecze produkcyjne: dwa zakłady produkcyjne o powierzchni ponad 50 tys. m2, nowoczesny park maszynowy i narzędziownię z zaawansowanymi centrami obróbczymi, laboratorium wyposażone w precyzyjne urządzenia do kontroli surowców i wkrętów oraz centrum logistyczne z 30 stanowiskami przeładunkowymi zapewniającymi sprawną dystrybucję produktów w Polsce i na całym świecie.

Producent wspiera rozwój sektora budownictwa poprzez przynależność do branżowych stowarzyszeń; jest członkiem Związku Polskie Okna i Drzwi (POiD), Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad (DAFA), Stowarzyszenia Dom Drewniany. Firma regularnie bierze udział w najważniejszych branżowych wydarzeniach w Polsce i na świecie – była obecna m.in. na Targach BAU w Monachium w 2017 r. Jest też aktywnym uczestnikiem kampanii Dobry Montaż.

Marka Klimas Wkręt-met została niejednokrotnie nagrodzona ważnymi tytułami, co stanowi dowód tego, że jest niezmiennie doceniana przez klientów. Firma jako duże przedsiębiorstwo stara się także pomagać tym, którzy pomocy potrzebują: zaangażowała się w budowę pierwszego w Polsce Domu Ronalda McDonalda przekazując techniki zamocowań niezbędne podczas prac konstrukcyjnych i wykończeniowych; regularnie wspiera WOŚP, bierze udział w akcji Szlachetna Paczka, a także pomaga lokalnym fundacjom i stowarzyszeniom, wierząc, że razem można więcej.

open