Home Bez kategorii SCHÖCK – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
SCHÖCK – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
0

SCHÖCK – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017

0
0

Jako producent firma Schöck projektuje oraz prowadzi dystrybucję innowacyjnych elementów i systemów budowlanych dla budownictwa lądowego. Jej celem jest rozwój coraz to lepszych jakościowo i doskonalszych elementów konstrukcyjnych.

Oprócz rozwiązań technicznych firma Schöck zwraca szczególnie uwagę na usługi i serwis. Dzięki temu wszyscy uczestnicy procesu budowlanego mają dostęp do szkoleń, programów obliczeniowych,  informacji technicznych i koniecznego doradztwa technicznego. Schöck oferuje rozwiązania dla nośnych elementów budowlanych w budynkach, głównie dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego. Są one dopasowane do wymogów poszczególnych międzynarodowych rynków, a architekci, projektanci, deweloperzy, inwestorzy i wykonawcy mogą liczyć na wsparcie od projektu do realizacji, zgodnie z zasadami ekonomii i ekologii.  Schöck to rzetelny partner, którego rozwiązania cechuje najwyższa jakość, spełniająca oczekiwania nawet przy najbardziej wymagających projektach.

Grupa Schöck w ramach 14 spółek zatrudnia łącznie 800 pracowników, którzy poza bezpiecznym miejscem pracy, mają zaoferowane możliwości rozwoju zawodowego. Oprócz głównej siedziby zarządu, zakładu produkcyjnego i magazynu w Baden-Baden firma Schöck posiada zakłady produkcyjne  w Essen, Halle/Saale, na terenie Węgier i w Tychach (montaż końcowy). To właśnie w Baden-Baden ponad 50 lat temu rozpoczęła się historia sukcesu założyciela firmy i inżyniera budownictwa Eberharda Schöcka. Dzięki przełomowym wynalazkom dokonał on racjonalizacji procesu budowania i wyznaczył nowe standardy.

Pozostałe firmy należące do Grupy Schöck są rozmieszczone w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA, Rosji i Słowenii (oraz firmy współpracujące w całej Europie, Korei Południowej i Japonii). Flagowym produktem firmy Schöck jest łącznik termoizolacyjny Isokorb. Wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania tego, jak i innych produktów Schöck potwierdzają m.in. statuetka Top Builder 2016 dla jednego z najbardziej innowacyjnych produktów budowlanych dostępnych na rynku, tytuł Lidera Nowych Technologii 2013, Produktu Przyjaznego 2014 oraz trofeum Architects’ Darling 2017.

open