Home Biznes i Ludzie GRUPA SAINT-GOBAIN 5 RAZ W GRONIE NAJLEPSZYCH PRACODAWCÓW
GRUPA SAINT-GOBAIN 5 RAZ W GRONIE NAJLEPSZYCH PRACODAWCÓW
0

GRUPA SAINT-GOBAIN 5 RAZ W GRONIE NAJLEPSZYCH PRACODAWCÓW

0
0

Grupa Saint-Gobain po raz piąty z rzędu została nagrodzona prestiżowym certyfikatem „Top Employers Poland 2018” oraz „Top Employers Europe 2018” nadawanym przez Instytut Top Employers, międzynarodową instytucję badającą najlepsze praktyki w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

Grupę wyróżniono między innymi za szczególne podejście do rozwoju pracowników i ich umiejętności, budowanie wyjątkowej kultury organizacyjnej, a także zarządzanie talentami.

Top Employers Institute certyfikuje warunki pracy w firmach na całym świecie. 2 lutego zostały ogłoszone wyniki tegorocznego badania przeprowadzonego w Polsce. Ocena polityki zatrudnienia firm odbyła się w oparciu o strategię rozwoju talentów, planowanie zatrudnienia, wdrażanie nowych pracowników (tzw. on-boarding), szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, kreowanie kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia oraz świadczeń, a także kulturę pracy.

Optymalne warunki pracy zapewniają pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Z naszego kompleksowego badania wynika, że Grupa Saint-Gobain tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy – mówi Magdalena Kusik, Country Manager Poland w Top Employers Institute. 

– Ludzie, którzy tworzą Saint-Gobain są dla nas niezwykle cenni. Dlatego staramy się tworzyć takie środowisko pracy, w którym pracownicy mogą czuć, że są pod dobrą opieką – nie tylko w rozumieniu bezpieczeństwa pracy, które dla Saint-Gobain jest bardzo istotne, ale także w kontekście indywidualnego rozwoju. Uzyskanie certyfikacji Top Employers 2018 i znalezienie się w gronie najlepszych pracodawców po raz 5 z rzędu, jest dowodem na to, że nam się to udaje – komentuje przyznane wyróżnienie Magdalena Kokosz, Dyrektor HR w Grupie Saint-Gobain w Polsce, Rumunii, Bułgarii i Turcji.

W ostatnim badaniu unikatowych wartości naszej marki, pracownicy wskazali 3 hasła, które kojarzą im się z Saint-Gobain: innowacyjność, szacunek i pasja – i to jest najlepsze podsumowanie naszych starań o budowanie przyjaznej kultury, dobrej atmosfery i sprzyjających warunków pracy. Nie do pominięcia jest również rola menedżerów, którzy na co dzień pracują ze swoimi zespołami i urzeczywistniają nasze ambicje bycia cenionym pracodawcą. Bez ich zaangażowania nie byłoby to możliwe – uzupełnia Magdalena Kokosz. 

Aby dowiedzieć się więcej o Top Employers Institute oraz certyfikacji Top Employers, proszę odwiedzić: www.top-employers.com.

Więcej informacji na temat Saint-Gobain znaleźć można na stronie www.saint-gobain.pl


O SAINT-GOBAIN
Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały i rozwiązania o kluczowym znaczeniu dla poprawy jakości życia każdego z nas i dla naszej wspólnej przyszłości. Nasze produkty można znaleźć w każdym domu i w codziennym życiu: w budynkach, środkach transportu, obiektach infrastruktury oraz w wielu zastosowaniach przemysłowych. Zapewniają one komfort, wytrzymałość i bezpieczeństwo i są odpowiedzią na wyzwania związane ze zrównoważonym budownictwem, efektywnym gospodarowaniem zasobami i zmianami klimatycznymi.

Wartość sprzedaży w 2016 roku: 39,1 mld EUR.
Działalność na rynkach 67 państw świata.
Ponad 170 000 pracowników.
www.saint-gobain.com

O SAINT-GOBAIN W POLSCE
W Polsce Grupa Saint-Gobain obecna jest od 25 lat. Jest jednym z największych inwestorów zagranicznych. Nad Wisłą mamy 25 zakładów i zatrudniamy ponad 7000 pracowników. Wartość obrotów Saint-Gobain w Polsce w 2016 roku wyniosła 929 mln euro.

Wartość sprzedaży w 2016 roku: 929 mln EUR.
Ponad 7 000 pracowników.
www.saint-gobain.pl

open