Home Builder Awards DANIEL PAWŁOWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
DANIEL PAWŁOWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
0

DANIEL PAWŁOWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017

0
0

Od 2010 roku związany jest z firmą BAURANE i branżą budowlaną. Funkcję prezesa zarządu pełni od 2012 roku. Mimo młodego wieku posiada duże doświadczenie, wiedzę i kompetencje niezbędne w zarządzaniu firmą, która z roku na rok działa coraz prężniej.

Bowiem z lokalnej firmy oferującej szalunki, żurawie wieżowe, kontenery oraz ogrodzenia – BAUKRANE stało się firmą ogólnopolską, posiadającą i rozbudowującą sieć logistyczną, która umożliwi sprawną i kompleksową obsługę inwestycji na terenie całego kraju. W przeciągu niespełna pół roku wraz ze swoim zespołem z sukcesem otworzył dwa nowe oddziały firmy (we Wrocławiu i Krakowie).

Obecnie BAUKRANE liczy już ponad 100 zadowolonych  pracowników (potwierdza to badanie przeprowadzone przez zewnętrzną firmę) – jest to kolejny sukces i zasługa Prezesa, który dba o pozytywną atmosferę i relacje w pracy. Ponadto konsekwentnie realizuje ideę połączenia solidnego, partnerskiego podejścia do biznesu z wiedzą techniczną. W pracy nieustannie poszukuje nowych ścieżek rozwoju spółki. Nie bazuje na żadnym ze wzorców zarządzania. Kieruje się przede wszystkim uczciwością i szczerością, a to powoduje, że przyciąga do siebie wyjątkowych ludzi, z którymi można zrobić wielkie, nieszablonowe rzeczy.

Posiada styl wizjonera. Intuicja, pewnego rodzaju odwaga czy czasem nawet brawura i przebojowość biznesowa, pozwala mu stawić czoła wielkim firmom w branży wynajmu sprzętu budowlanego, a nawet osiągnąć pozycję lidera – mimo iż większość osób patrząc na młody wiek oraz brak doświadczenia, nie wróżyła mu sukcesu.

Uważa, że nie wszystko można robić przez pryzmat pieniędzy, wskaźników czy wynik. Wypracowany wynik finansowy zawsze będzie dla niego ważny ponieważ daje możliwość dalszego rozwoju, ale najważniejsze jest i będzie: tworzenie firmy o wyjątkowej atmosferze traktującej pracowników jako najważniejszy z posiadanego przez BAUKRANE kapitału.

Prywatnie – miłośnik piłki nożnej i motoryzacji. Aktywnie wspiera rozwój sportu i pasji wśród dzieci i młodzieży.

 

open