Home Bez kategorii BOLIX – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
BOLIX – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
0

BOLIX – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017

0
0

BOLIX jest wiodącym polskim producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w produkcji systemów elewacyjnych. Marka BOLIX istnieje już od 1991 roku i jest synonimem wysokiej jakości rozwiązań budowlanych.

Ponad 100 milionów metrów kwadratowych ocieplonych elewacji materiałami marki BOLIX – to nasz dotychczasowy dorobek. Stawiamy na innowacyjność i jakość naszych produktów. Dlatego wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem, który uzyskał Certyfikat ISO, przyznany przez firmę Global Group. Potwierdzeniem renomy firmy BOLIX i oferowanych przez nas rozwiązań jest przyznanie bezspoinowym systemom ociepleń marki BOLIX opartym na styropianie Europejskiej Aprobaty Technicznej (ETA). 

BOLIX współpracuje z największymi koncernami chemicznymi (w tym tak znanymi jak BASF i BAYER). Wszystkie nasze produkty powstają na jednej z najbardziej nowoczesnych linii produkcyjnych w Europie pod stałym nadzorem technologów. Od wielu lat udoskonalamy swoje produkty, dbamy o ich jakość i parametry, przechodzą więc przez wszystkie testy prowadzone przez niezależne laboratoria badawcze, zyskując uznanie inwestorów i wykonawców. Potwierdzeniem coraz lepszej jakości produktów Bolix są prestiżowe nagrody i wyróżnienia, które firma otrzymuje. W 2017 roku poza jednym z najważniejszych wyróżnień, jakim było otrzymanie godła Teraz Polska, otrzymaliśmy nagrodę Quality International 2017. Tytuł i certyfikat Najwyższa Jakość Quality International potwierdzają wdrożenie wysokich standardów zarządzania, a Godło QI stanowi wsparcie w budowaniu pozytywnego wizerunku. Poza dbaniem o rozwój naszych produktów istotne dla nas jest to, aby nasza produkcja spełniała najwyższe parametry technologiczne i środowiskowe.

Otrzymaliśmy wyróżnienie przyznawane przez Polską Izbę Ekologii w kategorii  Czystsza Produkcja za innowacyjny, prototypowy system odzysku ciepła i oczyszczania spalin. Wszystkie te wyróżnienia pokazują, że jesteśmy wiarygodnym partnerem i dbamy o rozwój naszej firmy w wielu dziedzinach.

open