Home Builder Awards PAWEŁ ZIEMBIŃSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
PAWEŁ ZIEMBIŃSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
0

PAWEŁ ZIEMBIŃSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017

0
0

Paweł Ziembiński kieruje firmą Izohan sp. z o.o. od 2006 roku. Jego doświadczenie oraz nowoczesne podejście do zarządzania doprowadziło Izohan do pozycji niekwestionowanego lidera na materiałów do hydroizolacji.

Standardy, które wprowadza, przekładają się na codzienne sukcesy firmy na rynku polskim i zagranicznym. Najlepszym na to dowodem jest konsekwentne dążenie do rozwoju firmy poprzez wzbogacanie kompetencji pracowników, poszerzanie oferty produktowej, udoskonalanie technik sprzedażowych i obsługi Klienta, a także sukcesywnej integracji z innymi podmitami obecnymi na rynku materiałów budowlanych w Polsce. Dzięki tym działaniom Izohan jest dziś samodzielnym liderem.

Kilkudziesięcioletnia historia firmy Izohan to o stały rozwoju. Styl pracy Pawła Ziembińskiego opiera się na szacunku do  współpracowników oraz  lokalnej społeczności, czego najlepszym dowodem są podejmowane przez Izohan inicjatywy społeczne. Spółka od wielu lat wspiera mieszkańców kaszubskich i pomorskich gmin, organizując imprezy okolicznościowe, dofinansowując inicjatywy młodzieżowe czy pomagając najbardziej potrzebującym i pokrzywdzonym. Szczególnie dotkliwe dla całego rejonu były lipcowe nawałnice, które zrujnowały m.in. tereny sołectwa Rytel w powiecie chojnickim. Prezes Izohanu niemal natychmiast uruchomił odpowiednie procedury, dzięki czemu potrzebujący otrzymali nie tylko pomoc materialną, ale także wsparcie techniczne – eksperci firmy pomagali w odbudowie dziesiątek zniszczonych przez kataklizm domostw i służyli fachowym doradztwem.

Dzięki tego typu działaniom Paweł Ziembiński dowodzi firmą, która jest nie tylko najsilniejszym graczem na rynku hydroizolacyjnym, ale także stanowi znakomite miejsce pracy, zachowuje swój pierwotny, rodzinny charakter.

open