Home Builder Awards ANDRZEJ ULFIG – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
ANDRZEJ ULFIG – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
0

ANDRZEJ ULFIG – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017

0
0

Absolwent inżynierii materiałowej Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku zarządzanie i marketing. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży handlowej.

Z Seleną związany jest od 1994 r. Od 2005 r. kieruje spółką na rynku w Polsce, od 2009 r. jako prezes zarządu Seleny SA. W tym czasie spółka przeprowadziła udaną restrukturyzację całej sieci sprzedaży i dystrybucji, zyskując status lidera rynku. Wiceprezes Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów, organizacji zrzeszającej firmy z branży budowlanej. Za swoją działalność wraz z firmą zdobył wiele nagród, takich jak Kreator Budownictwa 2017, certyfikat Budujemy Sportową Polskę, Srebrny Polski Herkules, Złoty Polski Herkules. Jest też laureatem licznych nagród Osobowość Branży.

Od lat angażuje się w rozwój firmy, dzięki czemu 2017 rok był rokiem szczególnym dla Seleny, która obchodziła swoje 25-lecie, celebrowane szeregiem aktywności i wydarzeń w siedzibach firmy na całym świecie. Kierowany przez niego zespół jak co roku zadbał o innowacje – w 2017 roku na rynek wprowadzone zostały kolejne produkty, takie jak Pianoklej Uniwersalny 60 Sekund w wersji wężykowej czy szybki system ociepleń Fast Grab.

open