Home Bez kategorii CERAMIKA TUBĄDZIN – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
CERAMIKA TUBĄDZIN – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
0

CERAMIKA TUBĄDZIN – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017

0
0

Grupa Tubądzin jest jednym z polskich liderów w produkcji płytek ceramicznych. Nieprzerwanie, od 35 lat, przedsiębiorstwo kształtuje rynek i trendy, stale powiększając ofertę produktów. Koniec 2016 roku był dla firmy przełomem, Grupa uruchomiła wtedy najnowocześniejszą w tej części Europy fabrykę płytek ceramicznych i jako pierwsza polska firma, wprowadziła na rynek wielkoformatowe gresy.

Imponujący rozmiar płyt marki Monolith sięgający 120 x 240 cm i doskonałe parametry pozwalają na montowanie ich nie tylko wewnątrz budynków, ale również na elewacjach. Obok nich w 2017 roku w sprzedaży pojawiły się wielkoformatowe deski marki Korzilius, które dzięki wzornictwu oraz swoim rozmiarom imitują prawdziwą drewnianą podłogę. Płytki o dużych formatach dają ogromną swobodę w projektowaniu i aranżowaniu przestrzeni, pozwalając wyjść poza ramy standardowego myślenia o projekcie.

Oferta Ceramiki Tubądzin obejmuje ponad 200 kolekcji płytek. Wszystkie produkty spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie standardy, co jest potwierdzeniem ich jakości. Jednak równie duże znaczenie ma ich design. Grupa poszukuje całkiem odmiennego, ciekawego spojrzenia na projektowanie, które wnosi wartość dodaną do każdej z kolekcji.

Płytki Ceramiki Tubądzin cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno na rynku polskim, jak i zagranicą. Tubądzin współpracuje obecnie z ponad 1300 partnerami handlowymi, a otwarcie nowej fabryki pozwoliło zwiększyć moce produkcyjne do 15 mln metrów kwadratowych płytek rocznie. Grupa sprzedaje obecnie około 70% płytek w Polsce i 30% poza nią do prawie 40 krajów.
Głównymi odbiorcami są firmy handlowe z krajów ościennych, a więc Rosji, Czech, Słowacji czy Węgier i Rumunii. Jednym z celów, jakie Grupa stawia przed sobą w najbliższym czasie jest stałe poszerzanie oferty produktowej i wprowadzenie na rynek gresów barwionych w masie oraz wzrost eksportu o kolejne punkty procentowe.

open