Home Materiały i Technologie SYSTEM WHY OD ES-SYSTEM WŚRÓD 20 NAJBARDZIEJ INNOWACYJNYCH PRODUKTÓW
SYSTEM WHY OD ES-SYSTEM WŚRÓD 20 NAJBARDZIEJ INNOWACYJNYCH PRODUKTÓW
0

SYSTEM WHY OD ES-SYSTEM WŚRÓD 20 NAJBARDZIEJ INNOWACYJNYCH PRODUKTÓW

0
0

System WHY znalazł się wśród 20 najbardziej innowacyjnych produktów prezentowanych na targach Light + Building 2018 we Frankfurcie według rankingu Luxreview.

Jest to najbardziej prestiżowy i najchętniej czytany ranking innowacji oświetleniowych na świecie. Wyróżnienie to potwierdza pozycję ES-SYSTEM na rynku oświetleniowym, zarówno w obszarze innowacyjnych rozwiązań technologicznych, energooszczędności, jak i wzornictwa.

 – ES-SYSTEM, jako lider oświetlenia profesjonalnego z wieloletnim doświadczeniem na rynku, wykorzystuje najnowsze technologie, aby dostarczać nowoczesne systemy oświetleniowe do różnorodnych obiektów. Oprawy z rodziny WHY nie powodują efektu olśnienia i znacznie zwiększają komfort pracy. Dzięki temu idealnie nadają się do oświetlania biur – mówi Rafał Gawrylak, prezes Zarządu ES-SYSTEM S.A.

– Nasz nowy system WHY został wyróżniony za innowacyjność jako jeden z 20 najbardziej nowatorskich produktów spośród 2600 firm zaprezentowanych na targach Light + Building. System WHY jest przykładem kierunku rozwoju, jaki sobie założyliśmy w zakresie łączenia designu i technologii. Jest również zwiastunem rozwiązań, jakich nasi klienci mogą spodziewać się w przyszłości od firmy ES-SYSTEM – Waldemar Pilch, Wiceprezes Zarządu ds. rozwoju biznesu, ES-SYSTEM S.A.

UNIWERSALNY SYSTEM DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO

System WHY to oprawa zwieszana, przeznaczona do użytku wewnętrznego. Produkty z tej rodziny mogą świecić w różnych konfiguracjach, a zamontowane w ich ścianach bocznych wydajne źródło LED z dynamiczną zmianą koloru, pozwala oświetlić różnymi barwami poszczególne strefy lub piętra. Oprawa WHY nie powoduje efektu olśnienia, co znacznie zwiększa komfort pracy, dlatego jest idealnym  rozwiązaniem do oświetlania pomieszczeń biurowych. Delikatny kształt oprawy zbudowanej z profilu aluminiowego sprawia, że pasuje ona zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz.

System WHY
System WHY

ES-SYSTEM S.A. to największa Polska firma w branży oświetleniowej w segmencie profesjonalnej techniki oświetleniowej dla obiektów budownictwa ogólnego, architektonicznego, mieszkalnego, przemysłowego, specjalistycznego i zewnętrznego. Spółka tworzy wyspecjalizowaną Grupę Kapitałową, z własnymi zakładami produkcyjnymi, która wytycza kierunki rozwoju branży zarówno w obszarze innowacyjnych rozwiązań technologicznych, energooszczędności, jak i wzornictwa. Strategia rozwoju Grupy zakłada wzrost organiczny realizowany poprzez umacnianie pozycji krajowego lidera w branży oraz dynamiczny rozwój sprzedaży eksportowej na rynki Unii Europejskiej i innych wysoko rozwiniętych krajów.

open