Home Firmy ZDROWE ŚWIATŁO DLA DZIECI
ZDROWE ŚWIATŁO DLA DZIECI
0

ZDROWE ŚWIATŁO DLA DZIECI

0
0

ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, oświetliła szkołę podstawową SWS De Zoutkamperril w Zoutkamp w Holandii. Do realizacji projektu wykorzystano oświetlenie 100% LED.

Zapewnia ono maksymalną efektywność energetyczną budynku przy użyciu najwyższej jakości opraw oświetleniowych, które gwarantują zdrowe światło dla uczących się w szkole dzieci. To kolejna realizacja oświetlenia placówek edukacyjnych przez ES-SYSTEM w kraju i za granicą.

Prawidłowy rozwój oraz zdrowie młodych ludzi w dużej mierze zależy od warunków, w jakich spędzają oni czas. Dlatego dobór odpowiedniego oświetlenia do obiektów edukacyjnych jest bardzo ważny. Odpowiednie oświetlenie pomieszczeń szkolnych, w których uczą się dzieci, wpływa na ich samopoczucie, poziom koncentracji i chęć nauki. Pozwala lepiej skupiać się na wykonywanych czynnościach, co przekłada się na pozytywne wyniki w nauce. Światło, w tym również światło sztuczne, na wiele sposobów wpływa na fizjologię i zachowania ludzi. Europa Zachodnia stawia na zdrowe światło, ponieważ woli zapobiegać niż leczyć późniejsze schorzenia spowodowane przebywaniem z nieodpowiednich warunkach – mówi Rafał Gawrylak, Prezes spółki ES-SYSTEM.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W NOWOCZESNEJ SZKOLE

ES-SYSTEM oświetlił szkołę podstawową SWS De Zoutkamperril w Zoutkamp w Holandii. Spółka dostarczyła tam najwyższej jakości oświetlenie energooszczędne w 100% oparte na technologii LED. Zastosowano oprawy: COSMO FX, LUNA, CANOS oraz BERSO, które doskonale wkomponowały się w charakter nowoczesnego budynku.

Właściwy dobór oświetlenia do placówek edukacyjnych jest elementem dbałości o zdrowie społeczeństwa. Wszystkie produkty ES-SYSTEM posiadają odpowiednie certyfikaty, które gwarantują kupującym najwyższej jakości, komfortowe i bezpieczne oświetlenie, jednocześnie zapewniając niskie koszty eksploatacji. Fundusze przeznaczone na takie oświetlenie zwracają się w 100% w okresie od półtora roku do kilku lat – mówi Prezes ES-SYSTEM.

COSMO FX to wszechstronna i łatwa w konserwacji rodzina opraw oświetlenia ogólnego o podwyższonej odporności na niekorzystne warunki środowiskowe. Dzięki optymalizacji technologii LED osiągają lepsze parametry niż podobne oprawy konkurencji, mimo niewielkich rozmiarów i niskiej wagi. COSMO FX to rozwiązanie idealne do wielu aplikacji oświetleniowych: od mieszkań, obiektów biurowych, poprzez szkoły, po hale przemysłowe.

Oprawa LUNA LED daje nieograniczone możliwości aranżacji, ponieważ przyjmuje dowolny kształt i rozmiar. Dzięki temu system znajduje zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach, nadając im niespotykany charakter. Oprawa zbudowana jest z nietoksycznego i niepalnego materiału, co dodatkowo daje użytkownikom przestrzeni bezpieczeństwo i komfort przebywania w oświetlanych pomieszczeniach. Natomiast BERSO LED to oprawa dedykowana  do obiektów edukacyjnych, którą charakteryzuje bardzo niski  współczynnik olśnienia (UGR).

Szkoła podstawowa SWS De Zoutkamperril w Zoutkamp w Holandii oświetlona przez ES-SYSTEM.
Szkoła podstawowa SWS De Zoutkamperril w Zoutkamp w Holandii oświetlona przez ES-SYSTEM.

ES-SYSTEM S.A. to największa Polska firma w branży oświetleniowej w segmencie profesjonalnej techniki oświetleniowej dla obiektów budownictwa ogólnego, architektonicznego, mieszkalnego, przemysłowego, specjalistycznego i zewnętrznego. Spółka tworzy wyspecjalizowaną Grupę Kapitałową, z własnymi zakładami produkcyjnymi, która wytycza kierunki rozwoju branży zarówno w obszarze innowacyjnych rozwiązań technologicznych, energooszczędności, jak i wzornictwa. Strategia rozwoju Grupy zakłada wzrost organiczny realizowany poprzez umacnianie pozycji krajowego lidera w branży oraz dynamiczny rozwój sprzedaży eksportowej na rynki Unii Europejskiej i innych wysoko rozwiniętych krajów.

open