Home Biznes i Ludzie UNIDEVELOPMENT BIJE REKORDY
UNIDEVELOPMENT BIJE REKORDY
0

UNIDEVELOPMENT BIJE REKORDY

0
0

Unidevelopment SA w 2017 roku podpisała umowy deweloperskie z nabywcami 621 lokali, osiągając tym samym najlepszy wynik w swojej dziesięcioletniej historii.

W 2017 roku Unidevelopment SA oferowała mieszkania na rynkach, na których od lat wzmacnia swoją pozycję, czyli w Warszawie i Poznaniu. Ponadto spółka rozpoczęła sprzedaż lokali w swojej pierwszej inwestycji w Radomiu. Kluczowym rynkiem dla Unidevelopment w 2017 roku pozostała Warszawa. Projektem spółki, który przyciągnął szczególnie dużą liczbę klientów, był Dom Awangarda. Inwestycja zrealizowana w Warszawie w dzielnicy Ochota została ukończona w grudniu 2017 roku. Deweloper oferował klientom także mieszkania w innych warszawskich lokalizacjach: na Osiedlu 360° na Gocławiu, Osiedlu Gama na Targówku oraz URSA Smart City i URSA Park znajdujących się w dzielnicy Ursus. Na dobre efekty działalności Unidevelopment SA wpływ miała też sprzedaż mieszkań na rynku poznańskim. W 2017 roku ukończyła tam realizację inwestycji Zielony Sołacz Apartamenty. W omawianym okresie Unidevelopment SA znalazła też nabywców na większość mieszkań w kameralnym projekcie Osiedle Idea w Radomiu, realizowanym przy współpracy z lokalnym partnerem – RO.SA-Invest.

Perspektywy na 2018

W 2018 roku Unidevelopment SA kontynuuje rozwój działalności na kluczowych rynkach. Obecnie spółka prowadzi sprzedaż mieszkań w kolejnych projektach powstających w popularnych wśród klientów lokalizacjach. W tym roku na rynek trafiły już mieszkania w II fazie projektu Ursa Park, a w marcu oferta Unidevelopment SA wzbogaciła się łącznie o ponad pół tysiąca lokali. Deweloper wprowadził na rynek dwa nowe projekty: Marywilska Osiedle Kameralne w Warszawie oraz osiedleNowych Kosmonautów w Poznaniu.

Dla młodych, aktywnych

Nowa inwestycja Unidevelopment w Warszawie powstanie przy ul. Marywilskiej 58. Osiedla mieszkaniowe, które powstają w jej okolicy, przyciągają wiele młodych, dynamicznych osób oraz mieszkańców najbliższej okolicy. Do atutów tej lokalizacji należy m.in. możliwość szybkiego przedostania się do centrum Warszawy – zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem – oraz bliskość centrów handlowych. Już za 2 lata na Bródnie powstanie stacja metra, z której będą mogli korzystać mieszkańcy osiedla.

Świetna lokalizacja

Drugim z nowych projektów Unidevelopment SA jest inwestycja Nowych Kosmonautów w Poznaniu. Powstanie u zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącego już Osiedla Kosmonautów – i będzie jego naturalną kontynuacją. Osiedle Kosmonautów realizowane będzie dwuetapowo. Zakończenie budowy pierwszego z nich, w ramach którego powstaną dwa budynki, planowane jest na rok 2019. Generalnym wykonawcą obu inwestycji będzie UNIBEP SA.

Wojciech Jarmołowicz
Rzecznik Prasowy, Kierownik Działu Komunikacji Unibep SA

open