Home Realizacje ZAWISŁA WIECHA NA OSIEDLU SPLACE PARK
ZAWISŁA WIECHA NA  OSIEDLU SPLACE PARK
0

ZAWISŁA WIECHA NA OSIEDLU SPLACE PARK

0
0

15 czerwca br. zawieszono wiechę na osiedlu sPlace Park. Fundamental Group S.A. – generalny wykonawca oraz Layetana Real Estate Polska Sp. z o.oinwestor powstającego projektu gościli na uroczystości osoby zaangażowane w realizację projektu mieszkaniowego – budynków D i E, które powstają na warszawskim Żoliborzu. 

Uroczystość zawieszenia wiechy symbolizowała zakończenie realizacji stanu surowego 2 budynków wielorodzinnych – 4 i 5 etapu inwestycji sPlace Park, znajdujących się w zacisznej części Żoliborza u zbiegu ulicy Przasnyskiej i Rydygiera, w rejonie Sadów Żoliborskich. 

sPlace Park to wyjątkowe połączenie estetyki, wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i budowlanych. Podziękowania składam wszystkim tym, którzy przyczynili się do powstania tej wyjątkowej inwestycji – podsumował Leszek Stankiewicz, wiceprezes zarządu i dyrektor generalny Spółki Fundamental Group realizującej inwestycję.

sPlace Park to wysokie, pełne światła apartamenty z dużymi loggiami i balkonami pozwalającymi cieszyć się widokiem najbliższej okolicy. Inwestycja jest tworzona  dla ludzi ceniących wygodę i spokój. Projekt został zrealizowany przez cenioną pracownię architektoniczną Mąka.Sojka.Architekci.

Inwestycja powstaje w malowniczo usytuowanej i pełnej zieleni części warszawskiego Żoliborza, bardzo dobrze skomunikowanej z innymi dzielnicami miasta. W budynkach A, B, C, D i E znajduje się łącznie 448 mieszkań oraz lokale usługowe zlokalizowane na parterach. Pod wszystkimi budynkami znajduje się także 1-poziomowy garaż podziemny.

open